Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ для студентства триває вибір навчальних дисциплін

У ЗНУ для студентства триває вибір навчальних дисциплін

У ЗНУ для студентства триває вибір навчальних дисциплін
17.02.2023 09:39 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет навчально-методичний відділ навчальний відділ освітній процес вибір дисциплін

До 28 лютого 2023 року включно в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває вибір навчальних дисциплін для 1-3 курсів бакалаврату та 1 курсу магістратури.

 

Згідно зі ст. 62 Закону України «Про вищу освіту», здобувачі та здобувачки освіти мають право на вибір навчальних дисциплін в обсязі, що становить не менше 25% загальної кількості кредитів ЄКТС.

Вибір навчальних дисциплін здійснюється шляхом персонального голосування здобувачів/ок освіти в системі електронного забезпечення навчання Moodle ЗНУ.

Для того, щоб обрати бажану для вивчення дисципліну, треба на сайті «Moodle» перейти за вкладками «Навігація – Курси за вибором – Вибрати курси». Дисципліни при цьому студенти та студентки мають розташувати за пріоритетом: від першої до останнього, де на першому місці – найбажаніша дисципліна. Нагадуємо, що після здійснення вибору необхідно обов’язково зберегти зміни. У тому віипадку, якщо вибір не буде зроблено, система «Moodle» сама призначає дисципліну в автоматичному режимі з урахуванням вибору інших.

Радимо спершу ознайомитися з відеоінструкцією щодо вибору дисциплін за лінком:

https://moodle.znu.edu.ua/mod/resource/view.php?id=393710

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини