Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціології та управління влаштували засідання Філософського клубу

На факультеті соціології та управління влаштували засідання Філософського клубу

На факультеті соціології та управління влаштували засідання Філософського клубу
24.02.2023 11:17 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціології управління філософський клуб наукова діяльність дозвілля

Сімнадцятого лютого на базі факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося відкрите засідання Філософського клубу «Сова Мінерви» із залученням менеджерки проєктів і програм Інституту Розвитку Міста Запоріжжя Л.О. Палій. На заході обговорили дуже актуальну та практичну тему: «Запоріжжя: філософія майбутнього».

Модератори клубу Т. І. Бутченко та В. В. Глазунов відкрили зустріч влучним висловлюванням: «Навчити філософії як мистецтву дивуватися…», що для нашого суспільства і міста Запоріжжя є вкрай важливим й актуальним в умовах післявоєнного відновлення. Організатори/ки та гості клубу поділилися власним баченням викликів, які постали перед м. Запоріжжя та Запорізьким регіоном, що стоять на шляху розвитку й модернізації. Також вони визначили найбільш актуальні напрямки розвитку, на які варто сконцентрувати ресурси та зусилля регіональній владі.
Гостя Клубу – Ліна Олегівна Палій, менеджерка (управителька) проєктів і програм Інституту Розвитку Міста Запоріжжя – поділилась власним баченням актуалізованої теми та пообіцяла на майбутніх зустрічах поділитися досвідом реалізації програм розвитку міста Запоріжжя. Факультет соціології та управління планує проведення регулярних зустрічей Філософського клубу «Сова Мінерви». Колектив ФСУ звертається до всіх із закликом: «Слідкуйте за анонсами наших заходів. Приєднуйтесь до нас! Давайте разом творити наше спільне майбутнє!».

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини