Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Історичний факультет продовжує профорієнтаційну роботу зі школами

Історичний факультет продовжує профорієнтаційну роботу зі школами

Історичний факультет продовжує профорієнтаційну роботу зі школами
27.02.2023 09:16 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет історичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування заклади загальної середньої освіти вступна кампанія-2023

Минулого тижня викладачі й викладачки історичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели нові зустрічі з 11-х класами м. Запоріжжя в online-форматі.

 

Так, 23 лютого доцент кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін Юрій Іріоглу ознайомив 11 клас Запорізької гімназії № 40 з спеціальностями та освітніми програмами історичного факультету. 24 лютого заступниця декана історичного факультету з профорієнтаційної роботи Ірина Савченко та в.о. завідувача кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Станіслав Черкасов провели зустріч із 11-«Б» та 11-«В» класами Запорізького багатопрофільного ліцею № 99. Зустріч відбулася за організаційної підтримки вчительки історії ліцею Лариси Медяник.

Спікери/ки розкрили переваги професійної реалізації кожної з освітніх програм історичного факультету: «Історія», «Історія та політика», «Середня освіта. Історія», «Міжнародні відносини». Вони зробили огляд навчальних дисциплін і практик, що отримує студентство, що на них навчається. Окремо приділили увагу співробітництву Запорізького національного університету та історичного факультету з закордонними вищими навчальними закладами, кредитній мобільності студентів/ок. Також старшим класам розповіли про цікаві складники студентського позанавчального життя на факультеті.

Обов’язковий компонент таких зустрічей – ознайомлення майбутніх студентів/ок із заходами, які проводить Запорізький національний університет для учнівства закладів загальної середньої освіти. Так, Ірина Савченко окремо звернула увагу присутніх на проведенні предметних олімпіад ЗНУ та продемонструвала порядок реєстрації на них.

Зустрічі відбувалися в атмосфері зацікавленості, присутні ставили питання спікерам/кам. «Раді зустрічам і чекаємо на вступників!» – наприкінці профорієнтаційних закладів запевнили представники та представниці історичного факультету ЗНУ.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини