Відділ міжнародних зв’язків

Запорізького національного університету

Відділ міжнародних зв’язків / Всі новини сайта «Відділ міжнародних зв’язків» / Міжнародна наукова конференція “Криза сучасної системи безпеки: українська формула миру”

28.02.2023 09:20:00

Запрошуємо Вас 21 квітня 2023 року взяти участь у міжнародній науковій конференції “Криза сучасної системи безпеки: українська формула миру”.

До участі в міжнародній конференції запрошуються науковці та викладачі закладів вищої освіти і науково-дослідних установ, працівники органів державного управління та місцевого самоврядування України та зарубіжних держав, молоді науковці, аспіранти та студенти, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері політичних, економічних, правничих, соціологічних та історичних наук

Тези доповідей учасників будуть опубліковані до початку роботи конференції. Участь у конференції оцінюється в 0,3 кредита ECTS за професійною програмою стажування викладачів та науковців.

Для участі у науковій конференції просимо заповнити електронну реєстраційну форму учасника конференції на веб-сторінці http://www.ispc.org.ua/conference-04-2023

__Інформаційний лист.pdf