Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Саблін Олег Ігорович

Саблін Олег Ігорович

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра електричної інженерії та кіберфізичних систем

доктор технічних наук, доцент

Контакти

Розклад консультацій

 • середа, 14:30-16:00
 • ідентифікатор Zoom: 4409697209 пароль: RR0v9L
 • Дисципліни

  • Вступ до спеціальності
  • Електротехніка
  • Енергоефективні технології споживання електричної енергії
  • Організація взаємодії елементів енергетичних процесів
  • Теоретичні основи електротехніки

  Біографія

  У 2005 році з відзнакою закінчив Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна (сучасна назва Український державний університет науки і технологій) та того ж року вступив до аспірантури за спеціальністю «Електротранспорт». З 2006 р. почав працювати на посаді асистента кафедри «Теоретичні основи електротехніки».

  У 2009 році захистив дисертацію на тему «Підвищення ефективності електроспоживання електрорухомого складу постійного струму» та здобув науковий ступень кандидата технічних наук. У 2013 році присвоєно вчене звання доцента по кафедрі «Електротехніка та електромеханіка».

  У 2014-2016 р.р. навчався в докторантурі на кафедрі «Електропостачання залізниць». У 2017-2018 р.р. обіймав посади старшого та провідного наукового співробітника Галузевої науково-дослідної лабораторії «Тягового електропостачання та енергозбереження».

  У 2018 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю «Електротранспорт», тема дисертації – «Розвиток методів і засобів підвищення ефективності використання енергії рекуперації в системах електротранспорту». У період 2018-2019 р.р. обіймав посади завідувача відділу та начальника науково-дослідної частини Дніпровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.

  З 2019 року по теперішній час завідувач кафедри «Екологічна та цивільна безпека» Українського державного університету науки і технологій.

  В Інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні ЗНУ працює на кафедрі електричної інженерії та кіберфізичних систем за сумісництвом.

  Наукова робота

  Автор близько 100 наукових робіт, з яких 45 статей, 3 монографії, 6 охоронних документів на об’єкти інтелектуальної власності, 3 методичні розробки.

  Має наступні нагороди та відзнаки: лауреат премії Верховної Ради України молодим ученим, стипендія Кабінету Міністрів України молодим вченим, грамота департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міської ради.

  Брав участь у виконанні 12 науково-дослідних робіт за держзамовленням в якості відповідального виконавця, керівника та співавтора звітів з НДР, основними з яких є «Підвищення ефективності електропостачання об’єктів залізничного транспорту», «Забезпечення раціональних режимів систем тягового електропостачання», «Наукові основи ефективного використання енергії рекуперації в системах електричного транспорту», «Розробка інтелектуальних технологій ефективного енергозабезпечення транспортних систем» в рамках конкурсу наукових проектів молодих вчених МОН України, «Енергоефективна технологія розподіленої передачі електроенергії транспортним засобам» в рамках конкурсу міжнародних україно-польських наукових проектів МОН України.

  Член спеціалізованої вченої ради Д08.084.06 із захисту докторських дисертацій, експерт МОН України із конкурсного відбору держбюджетних науково-дослідних робіт.

  Участь у міжнародних проектах: проект CRENG «Ризик-кризова інженерія транспортних послуг» в рамках міжнародної програми Erasmus+.

  Авторські профілі

  Google Scholar

  Scopus

  ORCID

  Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

  Саблін Олег Ігорович