Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Аспіранти й аспірантки факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму долучилися до участі в конкурсі «Вчитель року-2023»

Аспіранти й аспірантки факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму долучилися до участі в конкурсі «Вчитель року-2023»

Аспіранти й аспірантки факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму долучилися до участі в конкурсі «Вчитель року-2023»
26.02.2023 15:14 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризм конкурс Вчитель року-2023 оцінювання професійної компетентності

У рамках проведення обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2023» номінація «Фізична культура» в Запорізькій області здобувачі/ки третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (ступеня доктора філософії) «Фізична культура і спорт» із галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» та їх наукові керівники/ці із факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) взяли участь в усіх випробуваннях, що передбачені положенням цього заходу, як гості-спостерігачі/ки.

 

Учителі та вчительки проходили тестування фахової компетентності та виконували практичну роботу, завданням якої було укласти конспект основної частини уроку з використанням сучасних інноваційних квест-технології. Варто зазначити, що це – нововведення, яке передбачене модельною навчальною програмою з фізичної культури в рамках реформи НУШ як ефективної технології використання міжпредметних зв’язків у фізичному вихованні.

Аспіранти/ки пройшли всі етапи конкурсу й ознайомилися зі змістом випробувань. Також вони мали можливість бути на них присутніми. Зокрема це – відеорезюме вчителів/ок фізичної культури; випробування «Методичний практикум» (розробка інтелект-карт уроків фізичної культури); випробування «Фрагмент дистанційного уроку фізичної культури» в дистанційному форматі; «Майстер-клас», що проводили вчителі/вчительки фізичної культури-фіналісти/ки. Тут вони продемонстрували адаптовані власні напрацювання у проведенні уроків фізичної культури із застосуванням різних платформ і форматів. А також – проведення онлайн-уроків фізичної культури фіналістами/ками.

За час заходу висловили сподівання, що набуті знання та досвід стануть для аспірантів/ок поштовхом до участі в розбудові сучасної української освіти, з урахуванням нових тенденцій в рамках впровадження положень Нової української школи. А співпраця фахівців і фахівчинь різних освітніх галузей сприятиме швидшій появі змін у реальних умовах навчання молодшого покоління.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини