Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет фізичної культури, здоров’я та туризму долучився до конкурсу «Учитель року 2023»

Факультет фізичної культури, здоров’я та туризму долучився до конкурсу «Учитель року 2023»

Факультет фізичної культури, здоров’я та туризму долучився до конкурсу «Учитель року 2023»
23.01.2023 15:18 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризм конкурс Вчитель року-2023 оцінювання професійної компетентності

Двадцять третього січня 2023 року в рамках конкурсу «Учитель року 2023» в номінації «Фізична культура» учителі/ки-конкурсанти/ки організували «Методичний практикум». Це – розробка інтелект-карт уроків фізичної культури. Під час заходу продемонстрували предметно-методичної компетентності. Здобувачі та здобувачки третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (ступеня доктора філософії) «Фізична культура і спорт» із галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» факультету фізичної культури, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) мали змогу взяти участь у презентації інтелектуальних карт уроків фізичної культури у форматі програми «Майндмеппінг».

 

Нагадаємо, що «Учитель року-2023» – це національний конкурс, який проводиться з метою визнання та відзначення високих досягнень учителів і вчительок загальної середньої освіти України. Він відбувається в кілька етапів, включно регіональний, обласний і національний. У номінації «Фізична культура» оцінюється робота вчителя/ки з учнями й ученицями з фізичної культури. Йдеться й про різноманітні фізичні вправи, розваги та змагання. Критерії, за якими оцінюється робота вчителя/ки, можуть включати в себе: організаційні навички; ефективність навчання; застосування сучасних методів навчання; мотивація учнівства до занять фізичною культурою; розвиток соціальних і комунікативних навичок учнівства через заняття фізичною культурою; вміння створювати сприятливу атмосферу в класі.

Під час випробування в незалежному оцінюванні відзначали предметно-методичні компетентності учителів/ок фізичної культури, гнучкість їхнього педагогічного мислення, вміння конкурсантів/ок використовувати сучасні підходи й обирати оптимальні прийоми, методи та засоби для організації освітнього процесу, уміння реалізовувати наскрізні змістові лінії, спрямованість обраних технологій, методів, форм, прийомів роботи на досягнення конкретного результати та їхню доцільність.

Члени й членкині фахового журі разом з аспірантами/аспірантками та випускниками/випускницями Запорізького національного університету, які нещодавно закінчили навчання в цьому закладі освіти брали участь у конкурсі, жваво обговоррили підсумки оцінювання на лекціях-дискусіях. Вони поставили низку важливих питань щодо фізіології та механізмів функціонування тіла, різних видів спорту та фітнесу, організації та проведення різноманітних онлайн-уроків і тренувань, безпеку учнів й учениць під час проведення фізичних вправ.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини