Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті історії та міжнародних відносин ЗНУ відбулася учнівська олімпіада

На факультеті історії та міжнародних відносин ЗНУ відбулася учнівська олімпіада

На факультеті історії та міжнародних відносин ЗНУ відбулася учнівська олімпіада
06.03.2023 11:10 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет історичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування олімпіада заклади загальної середньої освіти

Четвертого березня 2023 року на факультеті історії та міжнародних відносин Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували олімпіаду з історії України та всесвітньої історії. Змагання проводилось для 9-11 класів закладів загальної середньої освіти в дистанційному форматі, з використанням платформи Moodle ЗНУ.

 

На початку олімпіади, о 14:00, відбулася зустріч з учасниками/цями олімпіади на платформі Zoom. Із вітанням звернулася декан факультету історії та міжнародних відносин Ольга Маклюк. Також присутніх привітав в.о. завідувача кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Станіслав Черкасов. Організаційні питання, зокрема порядок виконання завдань олімпіади розкрили заступниця декана з навчальної роботи Ірина Кривко та заступниця декана з профорієнтаційної роботи Ірина Савченко. Під час зустрічі ставили запитання, додатково уточнювали процедурні моменти. Із 15:00 до 17:00 виконували завдання на платформі Moodle ЗНУ.

В олімпіаді взяли участь більш ніж сто осіб, що свідчить про високу зацікавленість учнівства у цьому інтелектуальному змаганні. Зареєстрованих було сто сорок шість, але, на жаль, через наслідки ракетного обстрілу регіону не всі змогли приєднатися до заходу. Усі отримають сертифікати про участь, переможці/ниці – подяки від ректора ЗНУ Миколи Фролова та призи. Результати олімпіади оголосять на сайті ЗНУ впродовж наступного тижня.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини