Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для спеціальності 012 «Дошкільна освіта» факультету СПП влаштували гостьову лекцію «Робота у різновікових групах закладу дошкільної освіти»

Для спеціальності 012 «Дошкільна освіта» факультету СПП влаштували гостьову лекцію «Робота у різновікових групах закладу дошкільної освіти»

Для спеціальності 012 «Дошкільна освіта» факультету СПП влаштували гостьову лекцію «Робота у різновікових групах закладу дошкільної освіти»
07.03.2023 08:55 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психологія освітній процес дошкільна освіта гостьова лекція

Другого березня 2023 року на кафедрі дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ в рамках вивчення дисципліни «Виховання та навчання в різновікових групах», яку викладає доцентка Олена Самсонова, організували гостьову лекцію. Спікеркою під час заходу для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП «Дошкільна освіта» стала вихователька дошкільного закладу міста Дніпра № 235 Тетяна Малюк.

 

Під час лекції присутні визначили основні поняття, з’ясували сутність виховного процесу; мету та завдання виховання та проблеми в сучасному освітньому процесі властиві різновіковим групам ЗДО. Перед присутніми розкрили зміст освіти, підвищення виховного потенціалу; особливості виховання в структурі сучасного освітнього процесу; форми та методи організації виховного процесу. Стейкґолдерка акцентувала увагу на перевагах і складнощах роботи в різновікових групах, на причинах їх створення, особливостях контингенту дітей, а також – на організації виховної роботи в дистанційному форматі.

Тетяна Євгеніївна, педагогиня з великим досвідом роботи в різновікових групах, ознайомила здобувачів/ок першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП «Дошкільна освіта» з прийомами діяльнісного підходу як одного iз cучacниx нaпpямкiв aктивнoгo нaвчaння. Професіоналка-практик, спираючись на свій досвід роботи, висвітлила особливості організації режиму дня в різновіковій групі, характер взаємодії дітей і його вплив на формування комунікативності в різновікових групах. Вона звернула увагу присутніх на методику формування позитивних взаємовідносин між дітьми в таких групах. Лекція викликала жвавий інтерес у майбутніх вихователів/ок дошкільних закладів і пройшла в теплій атмосфері активного спілкування з фахівчинею. Проведення занять такого формату, на думку здобувачів/ок вищої освіти, сприяють більш ефективному формуванню спеціальних компетентностей, досягненню відповідних результатів навчання.

Високий рівень професійної компетентності, самовідданості справі, педагогічної майстерності та креативності лекторки Тетяни Малюк сприяли створенню позитивного клімату, викликали зацікавленість у присутніх. Колектив факультету соціальної педагогіки та психології висловив сподівання, що проведення таких гостьових лекцій стане гарною традицією на кафедрі дошкільної та початкової освіти.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини