Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ влаштували тиждень гостьових лекцій від провідних учених Великобританії

У ЗНУ влаштували тиждень гостьових лекцій від провідних учених Великобританії

У ЗНУ влаштували тиждень гостьових лекцій від провідних учених Великобританії
07.03.2023 11:35 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет міжнародна діяльність наукова робота тиждень гостьових лекцій

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) завершився тиждень гостьових лекцій, присвячених природничим наукам. У рамках цього заходу провідні вчені Даремського університету (Durham University) влаштували відкриті лекції для здобувачів і здобувачок, викладацтва і всіх зацікавлених співробітників і співробітниць закладу вищої освіти.

 

Захід організували в рамках реалізації договору про співробітництво між ЗНУ та відомим вишем Великобританії. Усі лекції відбулися за модерування доцентки кафедри генетики та рослинних ресурсів Олени Бойкої. Лекції англійських учених викликали жвавий інтерес присутніх на них українських здобувачів/ок вищої освіти й особливо біологічного факультету ЗНУ. Шановні лектори із задоволенням відповіли на усі поставлені запитання та висловили сподівання, що надалі практика організації та проведення таких заходів стане звичайною в рамках співпраці університетів.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

Схожі новини