Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Нові гостьові лекції для шкіл підготував факультет історії та міжнародних відносин

Нові гостьові лекції для шкіл підготував факультет історії та міжнародних відносин

Нові гостьові лекції для шкіл підготував факультет історії та міжнародних відносин
09.03.2023 13:50 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет історії міжнародні відносини заклади загальної середньої освіти гостьові лекції профорієнтаційна діяльність

Напередодні восьмого березня факультет історії та міжнародних відносин ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) організував новий цикл гостьових online-лекцій у школах міста Запоріжжя та регіону.

 

Фахівчині з гендерної історії, доцентки кафедри джерелознавства, історіографії та спеціалізованих історичних дисциплін Ірина Кривко й Ірина Савченко організували лекції, у яких розкривалися історичні та сучасні контексти відзначення восьмого березня. Другого березня Ірина Кривко провела лекцію в Запорізькій гімназії №6. Третього березня Ірина Савченко влаштувала зустріч у Пологівському ліцеї «Основа», шостого березня - в Запорізькій гімназії № 46, сьомого березня – у Запорізькій гімназії № 45.

На зустрічах лекторки висвітлювали питання сутності та значення Міжнародного дня боротьби за права жінок, пояснювали трансформації, які відбулися в минулому в Україні з його змістом під впливом радянської гендерної політики. Наприкінці лекцій проводилось обговорення, під час якого учні й учениці висловлювали різні точки зору щодо святкування 8 березня. Відбувались активні, жваві дискусії, школярі й школярки наводили цікаві аргументи. Представниці факультету історії та міжнародних відносин, розповідаючи про цей цикл лекцій, запевняють, що щиро раді таким проєктам.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини