Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся ХІІ Обласний конкурс читців української поезії та прози з всеукраїнською та міжнародною участю

У ЗНУ відбувся ХІІ Обласний конкурс читців української поезії та прози з всеукраїнською та міжнародною участю

У ЗНУ відбувся ХІІ Обласний конкурс читців української поезії та прози з всеукраїнською та міжнародною участю
13.03.2023 09:22 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психологія кафедра акторської майстерності конкурс читців міжнародна діяльність профорієнтаційна діяльність

На факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) в рамках профорієнтаційної роботи та з метою розвитку почуття патріотизму серед творчої молоді міста й області, залучення її до процесів становлення й розвитку сучасної вітчизняної культури, активізації творчого потенціалу відбувся щорічний ХІІ Обласний конкурс читців української поезії та прози з всеукраїнською та міжнародною участю.

 

Цей конкурс запроваджений кафедрою акторської майстерності у 2011 році. Цього року захід проходить у режимі онлайн. Серед його учасників/ць – аматорська, учнівська молодь, студентство вищих і середніх освітніх закладів області, України та україномовна молодь із Німеччини та Сполучених Штатів Америки.

На досить високому професійному рівні представили свої роботи Запорізькі центри дитячої та юнацької творчості Дніпровського та Шевченківського районів, міська школа мистецтв №1, міський палац дитячої та юнацької творчості, Мелітопольський коледж мистецтв, Київська театральна студія «Синій птах», ліцей «Елінт», гімназія №№ 50 та 93, ЗОШ № 100. Організаційне забезпечення конкурсу здійснила кафедра акторської майстерності Запорізького національного університету.

До складу журі конкурсу увійшли викладачі/ки фахових дисциплін кафедри та провідні актори/ки театрів м. Запоріжжя, серед яких: народний артист України Ю. Бакум, заслужені артисти/ки України М. Нестулій, НСтадніченко, Н. Соколовська, викладачі/ки майстерності актора та сценічної мови: ст. викладачка Т. Петрик, ст. викладач К. Кузьмін. Голова журі – докторка педагогічних наук, професорка Г. Локарєва.

Понад 40 творчих доробків переглянуло й оцінило журі. Учасників/ць конкурсу нагородили дипломами І, ІІ та ІІІ ступеня, грамотами в номінаціях «Мистецька надія» та «Кращий авторський твір». Художні керівники/ці творчих робіт отримали подяки за плідну роботу з читцями.

 

Т.Д. Петрик,

відповідальна за організацію конкурсу,

старша викладачка кафедри акторської майстерності

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини