Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося нагородження під час ювілейного турніру з мініфутболу на «Кубок ректора ЗНУ-2023»

У ЗНУ відбулося нагородження під час ювілейного турніру з мініфутболу на «Кубок ректора ЗНУ-2023»

У ЗНУ відбулося нагородження під час ювілейного турніру з мініфутболу на «Кубок ректора ЗНУ-2023»
13.03.2023 17:03 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ запорізький національний університет факультети спортивно-оздоровчий комплекс турнір мініфутбол Кубок ректора ЗНУ-2023

Починаючи з 20 лютого 2023 року, на базі спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ (ZNU Zaporizhzhia National University) тривали зустрічі з мініфутболу на «Кубок ректора ЗНУ-2023». Десятого березня відбулася остання гра та урочисте нагородження цього турніру.

 

Традиційно під час урочистостей змагань присутніх привітали: адміністрація університету, провідні тренери та спортсмени вишу, а також почесні гості. Серед них були присутні: ректор Микола Фролов, директор спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Михайло Протас, його заступник Олександр Петренко, незмінний понад тридцять років тренер професійної мініфутбольної команди «Надія ЗНУ», а зараз – сержант ЗСУ Юрій Арестенко, майстер спорту з футболу, гравець команди «Надія ЗНУ», який був серед переможців першого чемпіонату України з мініфутболу, Олександр Яценко, засновник команди та голова фізкультурно-спортивного клубу «Автомаш» Володимир Андрієвський, а також студент економічного факультету й провідний гравець команди Владислав Харченко.

Вітаючи студентські спортивні команди, усі відзначили, що попри повномасштабну війну на нашій землі та періодичні обстріли Запоріжжя, життя триває, і спортивне – теж! У турнірі, який носить обласний масштаб, цього року взяли участь п’ять команд, котрі продемонстрували спортивну завзятість, висококласну гру, від якої отримали задоволення як самі гравці, так і вболівальники/ці, які прийшли їх підтримати. Окрім іншого, на базі СОК ЗНУ зараз працюють секції для студентства, діють групи здоров’я для викладачів/ок, тренується жіноча волейбольна команда «Орбіта-ЗНУ».

Нагадаємо, що змагання з цього виду спорту серед студентства університету стартували ще на початку 1990-х років і відтоді до них долучався як ініціатор та організатор головний тренер університетської команди з мініфутболу «Надія-ЗНУ» Юрій Арестенко. Першими чемпіонами України мініфутболу стали її 14 гравців. За довгі роки в рамках спортивної діяльності збірної підготовлено 34 майстри спорту, 6 майстрів спорту міжнародного класу та 4 заслужених майстрів спорту України. Із них чемпіонами світу стали Раміс Мансуров і Владислав Корнєєв. А ще двоє здобули Кубок чемпіонату Європи: це – Євген Фролов та Олексій Попов. Капітаном збірної України тривалий час також був майстер спорту міжнародного класу Тарас Вонярха.

А сам турнір на Кубок ректора університету від часів його заснування проводився щороку. У ньому брали участь десятки студентських спортивних команд (до 200 осіб). Змагання додавали молоді здорового спортивного азарту, гарного настрою та відчуття спортивного свята. Цього року через складну військово-політичну ситуацію в Запоріжжі участь у турнірі взяли лише п’ять команд: інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ, факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму, економічного факультету, факультету журналістики та юридичного факультету. Гра проходила в одне коло. Головним суддею змагань виступив Олександр Гусєв.

Найкращі гравці, які продемонстрували під час турніру завзяту й цікаву гру, це – факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму та факультет журналістики – наприкінці вони набрали однакову кількість очок – по 7. Отже в останній день турніру вони ще раз зустрілися під час так званого «Золотого матчу», аби визначити кращих. Як результат – переміг факультет журналістики.

За результатами цих змагань визначили провідних гравців і переможців турніру, яким під час урочистого закриття заходу вручили медалі, грамоти та цінні подарунки. А команді факультету журналістики ректор Микола Фролов за традицією вручив ще й головну перехідну відзнаку – Кубок ректора.

Турнірна таблиця цього року виглядає так:

1 місце – команда факультету журналістики;

2 місце – команда факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму;

3 місце – команда економічного факультету;

4 місце – команда юридичного факультету;

5 місце – команда ІННІ ім. Ю.М. Потебні.


Фотографії Володимира Лініка
Фотогалерея - за лінком: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.934818844626121&type=3

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини