Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет історії та міжнародних відносин продовжує активну профорієнтаційну роботу

Факультет історії та міжнародних відносин продовжує активну профорієнтаційну роботу

Факультет історії та міжнародних відносин продовжує активну профорієнтаційну роботу
14.03.2023 08:55 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет історичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування заклади загальної середньої освіти вступна кампанія-2023

Останні дні лютого та початок березня на факультеті історії та міжнародних відносин ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) пройшли в плідній профорієнтаційній роботі. Факультет провів низку online-зустрічей із старшими класами шкіл міста Запоріжжя та області.

Так, заступниця декана з профорієнтаційної роботи Ірина Савченко та в.о. завідувача кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Станіслав Черкасов двадцять восьмого лютого організували зустріч з 11-ими класами Кушугумського ліцею «Інтелект»; тринадцятого березня – Запорізького колегіуму «Елінт». Першого березня доцентка кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Оксана Казакова разом з Іриною Савченко влаштувала зустріч для Запорізької гімназії № 71. Сьомого березня – тематичну лекцію на тему: «Розвінчання міфу російської пропаганди: Чи створив Ленін Україну?» разом із профорієнтаційною презентацією в Січовому колегіумі м. Запоріжжя провела доцентка кафедри історії України Тетяна Савчук. Дев’ятого березня Сергій Черкасов завітав на профорієнтаційну зустріч для Вільнянської гімназії № 3.

На всіх заходах презентували спеціальності й освітні програми факультету історії та міжнародних відносин. Це – «Історія та археологія» (освітні програми: «Історія», «Історія та політика»), «Середня освіта» (оп: «Середня освіта. Історія), «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (оп: «Міжнародні відносини»). Факультет історії та міжнародних відносин презентував особливості навчання, практичної підготовки, можливості професійної реалізації кожної з освітніх програм. Окремо приділялася увага можливостям для наукової роботи студентства та академічній мобільності на факультеті. Емоційності зустрічам додавали згадки про випускників/ць шкіл, які приєдналися до родини факультету історії та міжнародних відносин.

Також ознайомили старші класи із такими заходами ЗНУ, як предметні олімпіади та додаткова сесія пробного НМТ. Після завершення заходів відбувалося надання контактної інформації та відповіді на запитання присутніх.

Розповідаючи про профорієнтаційну діяльність науково-педагогічний склад факультету зазначає: «Щиро дякуємо адміністрації та викладачам/кам ЗЗСО за організаційну підтримку заходів і сподіваємось на нові зустрічі з учнівством уже в стінах університету».

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини