Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики триває культурне волонтерство

На факультеті журналістики триває культурне волонтерство

На факультеті журналістики триває культурне волонтерство
16.03.2023 09:03 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет журналістики міжнародна діяльність культурне волонтерство

Із початком повномасштабного вторгнення росії та пошуком українцями/ками безпечних місць перебування в країнах ЄС та світу культурне волонтерство отримало новий імпульс для розвитку. Факультет журналістики ЗНУ залучений до поширення інформації про Україну, українську культуру, роботу українських медіа в умовах війни.

 

Участь професорки кафедри журналістики Людмили Чернявської у фестивалі-фандрейзингу 11 березня в центральній бібліотеці Туранга (Нова Зеландія) відбувалась на запрошення організаторської команди заходу. Метою фестивалю було знайомство з українською культурою, зокрема із Запоріжжям, а також збір коштів на підтримку України. Людмила Чернявська підготувала презентацію «Zaporizhzhian Cossacks and their influence on modern Ukraine», яку переклав й адаптував до знань місцевої аудиторії й представив її журналіст Робін Манро.

Підсумками заходу поділилась одна з його організаторок Євгенія Манро: «Багато гостей фестивалю дякували за можливість познайомитися з традиціями України та відзначали, що тепер розуміють українців/ок та їхнє прагнення до незалежності набагато краще. Тож боротьба України за свою свободу триматиметься ближчою до серця мешканців/ок нашого міста».

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини