Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи дбає про постійне підвищення освітянської кваліфікації

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи дбає про постійне підвищення освітянської кваліфікації

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи дбає про постійне підвищення освітянської кваліфікації
16.03.2023 11:08 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризм кафедра туризму готельно-ресторанна справа підвищення кваліфікації міжнародна діяльність

Із шостого по тринадцяте березня 2023 року науково-педагогічні працівники/ці кафедри туризму та готельно-ресторанної справи факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Наталія Маковецька, Євгеній Бортников та Анна Сидорук взяли участь у міжнародному заході з підвищенні кваліфікації на тему: «IНТЕРАКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЗМІШАНОГО НАВЧАННЯ ПРИ ПІДГОТОВЦІ БАКАЛАВРІВ ТА МАГІСТРІВ В КРАЇНАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ТА УКРАЇНІ» (м. Люблін; Республіка Польща). Його організували Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку та Міжнародна фундація вчених та освітян.

 

Програма заходу була досить насиченою і цікавою. Серед її тем – інтерактивні хмарні технології та технології змішаного навчання; інтерактивні технології в освіті України; змішане навчання або b-learning; сучасна освіта та нові технології в освіті. Також йшлося про досвід країн ЄС у контексті «Nowe technologie w edukacji. Must have! у сучасній освіті»; про досвід країн ЄС; технології SMART в освіті в усьому світі; основні типи комунікативної взаємодії в мережі «Інтернет»; веб-конференція (інтернет-конференція). Присутні розглянули «SMART Technologies in education around the world». Їм розповіли про встановлення та запуск Системи Дистанційної Освіти (СДО) за допомогою платформи Moodle; гейміфікацію освіти та змішане навчання. Учасники й учасниці дізналися про те, як ефективно поєднувати онлайн та оффлайн в освітньому процесі; про створення курсу в системі Moodle; онлайн-сервіси для миттєвих тестів, які можна пропонувати як під час уроку; як писати і малювати в Zoom та про те, чим замінити дошку на онлайн-заняті.

Використання інтерактивних технологій в освітньому процесі – дуже актуальне питання сучасності. Саме тому науково-педагогічний склад кафедри туризму та готельно-ресторанної справи продовжує брати участь у заходах, спрямованих на професійний розвиток, незважаючи на всі складнощі дії воєнного стану.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини