Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті ЗНУ триває правовий онлайн-лекторій

На юридичному факультеті ЗНУ триває правовий онлайн-лекторій

На юридичному факультеті ЗНУ триває правовий онлайн-лекторій
16.03.2023 15:04 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет заклади вищої освіти освітній процес проєктна діяльність гостьовий лекторій

У рамках реалізації договору про співпрацю між Запорізьким національним університетом (ZNU, Zaporizhzhia National University) та Донецьким державним університетом внутрішніх справ на базі юридичного факультету триває гостьовий онлайн-лекторій. У четвер, 16 березня, реалізацію проєкту продовжив кандидат юридичних наук, старший дослідник, завідувач науково-дослідною лабораторією з проблемних питань правоохоронної діяльності КННІ ДонДУВС Андрій Червенчук із виступом на тему: «Адміністративно-правова кваліфікація порушень Правил дорожнього руху».

 

Під час заходу спікер зосередив увагу присутніх на офіційній статистиці дорожньо-транспортного травматизму в Україні у 2022 році та на особливостях кваліфікації адміністративних правопорушень, охарактеризувавши кожен із елементів їхнього складу. Лектор зупинився на детальному аналізі об’єкту й підходах до його визначення; а також на суб’єкті, а саме – розповів про учасників/иць дорожнього руху, відповідно до ПДР, і проблемних питаннях закріплення деяких видів суб’єктів. Неабияку зацікавленість у здобувачів/ок викликала характеристика й розповідь про особливості об’єктивної та суб’єктивної сторони правопорушення. Спікер із задоволенням відповів на всі питання і звернув їхню увагу на те, що в травні цього року, за ініціативи ООН, в усьому світі пройде 7-й Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху, гаслом якого стане «Безпечна мобільність».

Юридичний факультет ЗНУ висловив щиру подяку ЗВО-партнеру за реалізацію цього проєкту та сподівання на подальшу плідну співпрацю.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини