Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Інформаційно-просвітницький проєкт «Вебінар з детективом» триває

Інформаційно-просвітницький проєкт «Вебінар з детективом» триває

Інформаційно-просвітницький проєкт «Вебінар з детективом» триває
17.03.2023 07:27 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет Національне антикорупційне бюро України проєктна діяльність вебінар з детективом

У четвер, 16 березня, на юридичному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) у співпраці з Національним антикорупційним бюро України (НАБУ) відбувся п’ятий вебінар інформаційно-просвітницького проєкту «Вебінар з детективом».

Спікером заходу виступив детектив НАБУ Маркіян, який розповів учасникам про особливості практики застосування запобіжних заходів як сукупності превентивних дії, метою яких є досягнення дієвості кримінального провадження, наголошуючи на підставах та правилах такого застосування і випадках, коли останнє забороняється. Неабияку увагу присутніх привернула характеристика ризиків, що пов’язані з матеріалами справи, інформацією, доступною детективу, прокурору, суду тощо. Детектив, окреслюючи особливості запобіжних заходів, виділив і найпоширеніший, з огляду на чіткість і зрозумілість, запобіжний захід, яким є застава.
Учасники заходу, кількість яких перевищувала 100, мали можливість задати питання детективу, на які пан Маркіян залюбки відповів та навів приклади практики застосування запобіжних заходів детективами НАБУ. Присутні подякували детективу та відзначили вебінар як надзвичайно цікавий і корисний.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини