Славетні запоріжці
| А | Б | В | Г | Ґ | Д | Е | Є | Ж | З | І | К | Л | М | Н | О | П | Р | С | Т | У | Ф | Х | Ц | Ч | Ш | Щ | Ю | Я |

ЖУК Анатолій Якович

Славетні запоріжці / Всi персоналії / ЖУК Анатолій Якович

(27.03.1939, м. Кіровоград) – професор (1990). У 1965 закінчив Запорізький філіал Дніпропетровського металургійного ін-ту зі спеціальності «Механічне обладнання металургійних заводів». З 1965 – старший лаборант, молодший, старший науковий співробітник, доцент, професор кафедри металургійного обладнання Запорізького індустріального ін-ту. З 1973 – кандидат технічних наук, 1987– зав. кафедри металургійного обладнання Запорізького індустріального ін-ту. Сфера наукових досліджень – електро- та спецелектрометалургія. Автор понад 270 наукових і науково-методичних праць, зокрема монографії «Технический контроль, диагностика и прогнозирование» (2008), понад 60 авторських свідоцтв та патентів на винаходи. Нагороджений медалями.