Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті триває співробітництво з Даремським університетом (Велика Британія)

На юридичному факультеті триває співробітництво з Даремським університетом (Велика Британія)

На юридичному факультеті триває співробітництво з Даремським університетом (Велика Британія)
17.03.2023 16:07 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет юридичний факультет освітній процес міжнародна діяльність гостьова лекція відновлювальна енергетика

У рамках реалізації Договору про співпрацю між Запорізьким національним університетом (ZNU, Zaporizhzhia National University) та Даремським університетом (Велика Британія) 15 березня відбулася гостьова лекція на тему «Відновлювальна енергетика в Україні» («Renewable Energy in Ukraine»). Спікером заходу став докторант кафедри конституційного та адміністративного права Запорізького національного університету Гліб Бухарін.

 

Британські студенти/ки мали можливість дізнатися про ринок відновлювальної енергетики в Україні, його регулювання, виклики, з якими стикаються стейкґолдери/ки ринку та можливості галузі. Спікер присвятив окрему частину лекції деструктивному впливу війни на сектор відновлювальної енергетики та перспективам подальшого розвитку в повоєнний час. До заходу долучилася членкиня правління Європейсько-українського енергетичного агентства Аліна Свідерська, яка поділилася інсайтами щодо функціонування ринку відновлювальної енергетики, розповіла про досягнення української енергетики в реаліях війни та з натхненням надала прогнози на майбутнє.

Юридичний факультет висловив вдячність партнерам і партнеркам за підтримку та сподівання на подальше плідне співробітництво.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини