Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованець юридичного факультету Олег Пелипенко

Проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованець юридичного факультету Олег Пелипенко

Проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ»: вихованець юридичного факультету Олег Пелипенко
17.03.2023 10:33 Все Головні новини Факультети Юридичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває втілення в життя профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Пропонуємо до вашої уваги інтерв’ю з вихованцем юридичного факультету Олегом Пелипенком, випускником магістратури за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність» (2020 р.), юрисконсультом підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

 

- Олегу, розкажіть, будь ласка, про основні етапи професійної кар’єри.

- Свій професійний шлях я розпочав у 2018 році на посаді молодшого фахівця юридичного відділу ПрАТ «Карлсберг Україна», наступні чотири роки я обіймав посади молодшого юрисконсульта, юрисконсульта відділу загальноправового забезпечення на металургійному підприємстві міста Запоріжжя. Наразі проходжу службу в підрозділі Державної служби України з надзвичайних ситуацій на посаді юрисконсульта. До моїх задач входять такі обов’язки: забезпечення захисту та відновлення порушених прав і законних інтересів, представництво інтересів у судах, участь в організації правової роботи, спрямованої на правильне застосування та дотримання вимог чинного законодавства, тощо.

- Чи знадобились Вам під час роботи знання, отримані на юридичному факультеті ЗНУ?

- Я із вдячністю згадую час навчання на юридичному факультеті: високопрофесійно організований освітній процес, заохочення студентської ініціативи, можливості для самореалізації молоді, що позитивно впливає на формування професійної особистості ще в студентські роки. Знання, а також професійні навички, які я здобув під час навчання, допомогли мені отримати роботу ще студентом університету, а згодом пройти конкурсний відбір та обійняти посаду за фахом. Професорсько-викладацький склад юридичного факультету ЗНУ приділяв велику увагу не тільки теоретичним, а й практичним навичкам, саме ці чинники позитивно вплинули на правову роботу в майбутньому.

- Розкажіть про найяскравіші спогади із студентських років.

- Під час навчання було дуже багато яскравих спогадів, однак я хочу виокремити науково-навчальну подорож до Німеччини (Берлін і Гьотінген) за програмою «DAAD Studienreise», у рамках якої ми відвідали Гьотингенський університет імені Георга-Августа, Берлінський університет імені Гумбольдта, а також - органи юстиції ФРН. Дуже яскраві спогади для мене – наукові конференції, семінари, де я брав участь під науковим керівництвом декана юридичного факультету, професорки Тетяни Коломоєць, за що я дуже вдячний Тетяні Олександрівні.

- Які риси, на Вашу думку, мають бути притаманні людині, яка обрала професію правника?

- Професія юриста вимагає уважності до деталей, працьовитості, комунікабельності, наполегливості, а найголовніше – бажання самовдосконалюватись у професійній галузі.

Юридичний факультет

 

Для довідки

У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року реалізують творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Утілюють його в життя факультети, інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю.М. Потебні. Активно долучається до роботи й факультет журналістики, пресслужба вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників/випускниць. Факультети університету та інженерний інститут допомагають налагодити зв'язок із випускниками/випускницями факультетів різних років. Долучитися до цієї ініціативи можуть усі охочі випускники/випускниці Запорізького національного університету та інженерного інституту ЗНУ (колишня Запорізька державна інженерна академія та Запорізький індустріальний інститут), котрі бажають поділитись із майбутніми молодими фахівцями/фахівчинями таємницями професійного становлення, допомогти їм працевлаштуватись, на власному прикладі продемонструвати, як реалізувати себе в професії, тощо. Для цього треба надіслати матеріали чи контакти відповідної особи на пошту:

znu.pressa@gmail.com

Слідкувати за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком:

https://bit.ly/2HixRA8

Сьогодні архів проєкту – це вже більш ніж 300 історій успіхів талановитих випускників/випускниць Запорізького національного університету!

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

Схожі новини