Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ організували День кафедри економічної кібернетики в рамках вебінару для вчительства

У ЗНУ організували День кафедри економічної кібернетики в рамках вебінару для вчительства

У ЗНУ організували День кафедри економічної кібернетики в рамках вебінару для вчительства
20.03.2023 10:37 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет кафедра економічної кібернетики заклади загальної середньої освіти вебінари інноваційні педагогічні технології

Шістнадцятого березня на економічному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся черговий день науково-методичного вебінару для педагогічних працівників і працівниць закладів загальної середньої освіти міста Запоріжжя на тему «Впровадження інноваційних педагогічних технологій під час викладення дисциплін «географія» та «економіка».

 

На початку зустрічі декан факультету, д.е.н., професорка Алла Череп привернула увагу присутніх до того, що цифрові технології посідають важливе місце серед інноваційних педагогічних технологій, сприяють підвищенню рівня викладання економічних дисциплін і зміцнюють зв’язки загальноосвітніх закладів середньої освіти з вищою школою. Професор кафедри економічної кібернетики, д.ф.-м.н., професор Ігор Козін запропонував лекцію на тему «Перетворення грошей і фінансові кризи (від минулого до майбутнього)». Під час екскурсу до фінансової історії світу висвітлили питання появи й особливостей обігу первинних грошових засобів, причини переходу до паперових грошей, народження банківської системи. Особливу увагу приділили створенню Бреттон-Вудської валютної системи та причинам валютної кризи 1970-х років у світі. Наприкінці лекції розглянули питання сучасних цифрових грошей.

Продовжив День кафедри економічної кібернетики к.е.н., доцент Дмитро Очеретін із лекцією на тему «Ціноутворення в умовах невизначеності». Він розповів про особливості прийняття рішень підприємцями в процесі ціноутворення на свою продукцію та послуги. Присутні розглянули особливості застосування різних методів ціноутворення, зокрема, наголосили, що в умовах невизначеності для отримання оптимального рішення використовуються методи теорії ігор. На практичному прикладі продемонстрували застосування різних критеріїв (Вальда, крайнього оптимізму, Севіджа, Гурвиця, максимального математичного сподівання) для визначення ціни в умовах гри з природою, в ролі якої виступають стани попиту споживача/ки.

Наприкінці заходу вчителі та вчительки отримали запрошення на завершальний день науково-методичного вебінару та його урочисте закриття, яке відбудеться в стінах Запорізького національного університету.

 

Д.В. Очеретін,

доцент кафедри економічної кібернетики

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини