Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулась олімпіада з математики

У ЗНУ відбулась олімпіада з математики

У ЗНУ відбулась олімпіада з математики
21.03.2023 11:15 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет математичний факультет олімпіада учнівська студентська молодь комп’ютерні спеціальності система Moodle

Вісімнадцятого  березня 2023 року математичний факультет Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) організував олімпіаду з математики, в якій брали участь старші класи закладів загальної середньої освіти та студентства коледжів. Захід  провели в дистанційному форматі на базі платформи Moodle ЗНУ.

 

Перед початком олімпіади відбулося урочисте відкриття заходу.  До учнівства звернувся декан математичного факультету Сергій Гоменюк. Він привітав учасників та учасниць олімпіади, розповів їм про значимість математичних і комп’ютерних спеціальностей в умовах сьогодення та побажав успішної участі в олімпіаді.  Також на захід завітали завідувачі/ки кафедр і викладацтво математичного факультету.

З правилами проходження олімпіади, порядком виконання олімпіадних завдань та особливостями роботи в системі Moodle присутніх ознайомили доцентка кафедри фундаментальної та прикладної математики Ірина Красікова та заступниця декана з профорієнтаційної роботи Марина Гречнєва.   Учнівство, своєю чергою, поставило низку уточнюючих запитань.

На заході зазначили, що всі отримають сертифікати про участь, а найкращі – подяки від ректора ЗНУ Миколи Фролова та цінні призи. Результати олімпіади оприлюднять упродовж тижня на сайті ЗНУ.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини