Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ підбили підсумки вебінару для запорізького вчительства «Впровадження інноваційних педагогічних технологій» (дисципліни «географія» та «економіка»)

У ЗНУ підбили підсумки вебінару для запорізького вчительства «Впровадження інноваційних педагогічних технологій» (дисципліни «географія» та «економіка»)

У ЗНУ підбили підсумки вебінару для запорізького вчительства «Впровадження інноваційних педагогічних технологій»  (дисципліни «географія» та «економіка»)
20.03.2023 14:21 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет впровадження інноваційних педагогічних технологій викладання дисциплін географія економіка

Сімнадцятого березня 2023 року провели фінальне заняття вебінару «Впровадження інноваційних педагогічних технологій при викладанні дисциплін «географія» та «економіка» на базі  економічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University). Зустріч проводилася у змішаній формі: у дистанційному форматі та в аудиторії 307 навчального корпусу №3.

 

Декан факультету, докторка  економічних наук, професорка Череп Алла  ще раз підкреслила, що мета такого заходу – це обмін конструктивний думками щодо навчально-педагогічних процесів, які відбуваються у закладах середньої спеціальної освіти та закладів вищої освіти з урахуванням особливостей воєнного часу в країні.   Череп Алла передала слово кафедрі міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму, а саме – професору Сарнацькому Олександру та старшій викладачці Слободяник Ірині для  проведення фінального заняття вебінару.

Сарнацький Олександр презентував доповідь щодо туристичної галузі України та Європи. Присутні розглянули типи сучасних  готелей. Звернули увагу й на існуючі відмінності вітчизняного та закордонного туристичного бізнесу. Зупинилися на такому  моменті, як впровадження готелями різних типів режиму харчування для своїх  клієнтів.  Це потужний маркетинговий захід, адже сьогодні чимало людей, які піклуються про стан свого здоров’я і не хочуть відмовлятися від своїх харчових звичок під час подорожей та відряджень.

Слободяник Ірина присвятила свій виступ актуальній темі інноваційно- інвестиційного розвитку економіки в умовах функціонування ринку землі. Акцентувала увагу доповідачка, що земля є одним із унікальних природних ресурсів нашої держави. Цінність землі зумовлюється опором до девальвації, інфляції та стабільним прибутком, що одержується власниками від її використання, проте останнім часом землекористування виявляється не зовсім доцільним та ефективним, а законодавство у цій галузі недостатньо врегульованим.

 Після закінчення доповідей  Череп Алла щиро подякувала всім присутнім за співпрацю. Ще раз декан підкреслила важливість тісних комунікацій між представниками ЗЗСО та економічним факультетом.  Нагадала Алла Василівна й про такі заходи як фестиваль реклами та ректорське есе, які проведуть у травні. Запросила  Алла Череп взяти участь у проєктах усіх охочих зі шкіл, вчителя/ки яких приєдналися до вебінару. Доповідачка висловила сподівання, що випускники/ці шкіл оберуть для вступу Запорізький національний університет, а саме економічний факультет. Тому що тут надають потужні знання, які є запорукою високого рівня конкурентноспроможності на ринку праці.

Після завершення вебінару відбулося урочисте вручення сертифікатів  вчителям/кам.  Череп А.В. висловила особливу подяку за плідну та тісну співпрацю консультантці Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Запорізької міської ради Баранніковій Людмилі під час її  нагородженням грамотою, та врученням сертифікату.

 

 Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини