Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціології та управління провели тренінг «Резюме на мільйон: секрети успіху, від hard до soft skills»

На факультеті соціології та управління провели тренінг «Резюме на мільйон: секрети успіху, від hard до soft skills»

На факультеті соціології та управління провели тренінг «Резюме на мільйон: секрети успіху, від hard до soft skills»
20.03.2023 08:58 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціології управління написати ефективне резюме Soft & hard skills

На факультеті соціології та управління вісімнадцятого березня організували практичний тренінг з актуальної для молоді теми «Резюме на мільйон: секрети успіху, від hard до soft skills» в рамках другого дня масштабного заходу «День кар’єри ЄС: Європейська кар'єра мого майбутнього», організованого для учнівства освітніх закладів середньої освіти, студентської молоді, представників/ць громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян\ок.

 

Тренерка – доцентка кафедри політології, к.політ.наук, Анна Олегівна Руднєва, розповіла про те, як написати ефективне резюме, що таке Soft & hard skills? Чому soft skills важливі для сучасних компаній і як ці навички допомагають розвивати на ФСУ. На заході було присутньо більше 50 осіб.

На факультеті підкреслили: «Якщо Вам цікава тема лідерства, самопрезентації, ораторського мистецтва, секретів успіху, тайм-менеджменту, запрошуємо вас на наші тренінги та майстер-класи». Реєстрація на тренінги за лінками: https://forms.gle/HAfmKqDfTLkfYcTn6

Слідкуйте за анонсами на каналі факультету соціології та управління ЗНУ https://t.me/fsu_znu

Відеозапис тренінгів ви можете знайти на ютуб-каналі ФСУ
https://www.youtube.com/@fsuzpua

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

 

Схожі новини