Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики провели профорієнтаційний вебінар

На факультеті журналістики провели профорієнтаційний вебінар

На факультеті журналістики провели профорієнтаційний вебінар
21.03.2023 13:10 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет журналістики реклама кафедра соціальних комунікацій інформаційна діяльність

 Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University)  продовжує активну профорієнтаційну роботу серед  9-11 класів міста Запоріжжя та області.

 

Вісімнадцятого березня відбувся онлайн-вебінар «Підготовка до НМТ з української мови». Zoom-зустріч організувала доцентка кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності факультету журналістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Тетяна Іванець. Вітаючи гостей, спікерка ознайомила з демоваріантом НМТ, умовами вступу до ЗНУ. 

Абітурієнтам\кам у презентації представили блоки національного мультипредметного тесту  (НМТ) у 2023 році, особливості тестових завдань з української мови, критерії оцінювання тестових завдань і коефіцієнти до результатів НМТ, пункти тестування, терміни створення електронних кабінетів вступника та подання документів до закладів вищої освіти, особливості написання мотиваційних листів – невеликий перелік питань, якими цікавилося школярство. Більше про демонстраційний тест від Українського центру оцінювання якості освіти – за лінком: https://testportal.gov.ua/

 Тестові завдання обов’язкових тем з української мови представили крізь призму комерційної та соціальної реклами. На різних форматах (листівки, буклети, флаєри, банери, біл-борди, сіті-лайти, афіші тощо) учнівство аналізувало, коментувало рекламні тексти з таких тем: лексика, частини мови, вживання іншомовних слів, фразеологізми, вживання великої літери, типи речень, пунктуаційні помилки тощо. Також учнівству запропонували проаналізувати вербальний складник патріотичної соціальної реклами.

Доцентка представила освітню програму «Реклама та зв’язки з громадськістю», розповіла про особливості професії, спеціалізації та навички, які здобуваються у процесі навчання, говорили щодо специфіки навчання та творчі ідеї. Увага учнівства  сконцентрувалася на тому, що роль соціальної реклами в суспільних відносинах постійно зростає. Її особливістю є те, що вона спрямована на привертання уваги громадськості до розв’язання певної суспільної проблеми, актуалізацію моральних цінностей і принципів, формування певної громадської думки, позитивного ставлення до державних структур, її збройних сил тощо. Ці виступи та презентаційний матеріал дуже зацікавили аудиторію.

Абітурієнтам\кам  у чаті надали лінки на сторінки факультету журналістики у соціальних мережах  Facebook, Instagram та TikTok.

Долучитися до студентської спільноти можна за лінками:

https://www.facebook.com/zhurfak.znu/

https://instagram.com/znu_zhurfak/

https://vm.tiktok.com/ZMLhqMFaE/

Наприкінці заходу модераторка зустрічі  доцентка кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Тетяна Іванець подякувала присутнім за активну творчу роботу й зазначила: «Найкращі обирають найкраще!  Якщо реклама й PR – то із Запорізьким національним університетом». 

Захід пройшов у творчій і дружній атмосфері, який об’єднав учнівство Максимівського ліцею Михайло-Лукашівської об’єднаної територіальної громади, Розівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Опорного закладу освіти "Матвіївський загальноосвітній навчально-виховний комплекс "Всесвіт" Матвіївської сільської ради, Матвіївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів» Запорізької обласної ради тощо.

За підсумками заходу учасники\ці отримали сертифікати, які врахують під час вступу на ОП «Реклама та зв’язки з громадськістю». 

 

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності

 

 

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Схожі новини