Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціології та управління провели тренінг «Критичне мислення в контексті європейського інформаційного простору»

На факультеті соціології та управління провели тренінг «Критичне мислення в контексті європейського інформаційного простору»

На факультеті соціології та управління провели тренінг «Критичне мислення в контексті європейського інформаційного простору»
21.03.2023 10:12 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціології управління критичне мислення сучасної людини когнітивні викривлення упередження інформаційного простору

На факультеті соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University)  вісімнадцятого березня провели практичний тренінг з актуальної для молоді теми «Критичне мислення в контексті європейського інформаційного простору» в рамках другого дня масштабного заходу «День кар’єри ЄС: Європейська кар'єра мого майбутнього», організованого для учнівства освітніх закладів середньої освіти, студентської молоді, представників\ць громадських організацій, бізнесу, державних службовців\виць та активних молодих громадян\ок.

 

Тренер – професор кафедри соціальної філософії та управління, д.філос.наук, Тарас Іванович Бутченко, розповів про актуальність критичного мислення для сучасної людини, когнітивні викривлення та упередження у сучасному інформаційному просторі.

Як завжди, тренінги Тараса Івановича дуже практичні і з «родзинками»: квізи, практичні кейси, питання, що виходять за межі мислення «що п'є корова». Учасники та учасниці заходу залишились у захваті від тренінгу! На заході було присутньо більше 50 осіб.

На факультеті розповіли, що якщо Вам цікава тема лідерства, самопрезентації, ораторського мистецтва, секретів успіху, тайм-менеджменту, запрошуємо вас на наші тренінги та майстер-класи. Реєстрація на тренінги за лінком: https://forms.gle/HAfmKqDfTLkfYcTn6

 

Слідкуйте за анонсами на каналі факультету соціології та управління ЗНУ https://t.me/fsu_znu

Відеозапис тренінгів ви можете знайти на ютуб-каналі ФСУ:
https://www.youtube.com/@fsuzpua

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини