Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентство ЗНУ взяло участь у соціально-психологічному проєкті «Мистецтво проти насильства»

Студентство ЗНУ взяло участь у соціально-психологічному проєкті «Мистецтво проти насильства»

Студентство ЗНУ взяло участь у соціально-психологічному проєкті «Мистецтво проти насильства»
21.03.2023 17:07 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціольної педагогіки психологія кафедра акторської майстерності сценічне мистецтво

Вісімнадцятого березня в рамках проєкту «Мистецтво проти насильства» відбулася   прем`єра вистави «Щоденник» на сцені «Респекту – простору подій», куди запросили соціальних фахівців\чинь, практикуючих психолоів\нь, служби у справах дітей та молоді, глядачів\ок різних вікових категорій, а також студентство та викладацтво кафедри акторської майстерності, соціальної педагогіки, психології.

 

Створювала цей проєкт велика команда: психологи\ні  КЗ Центру соціальної підтримки дітей та сімей "Затишна домівка" ЗМР Наталя Христенко та Світлана Назирова,    актори\ки студії театрального мистецтва Performance (режисер – Широченко Геннадій),  студенствои спеціальності «Сценічне мистецтво» Запорозького національного університету.

Багато років між кафедрою акторської майстерності ЗНУ та студією театрального мистецтва Perfomance   відбувається плідна творча співпраця, що реалізувалася у різних творчих проєктах   через Навчальний театр кафедри акторської майстерності, а саме: «Моя сім`я», «Суперагенція «Лелека», «Підступність і кохання», які представляли на міжнародних фестивалях.

Завдяки постійній підтримці керівництва ЗНУ, декана факультету соціальної педагогіки та психології Пономаренко Ользі Вікторівни та завкафедри акторської майстерності Локарєвої Галини Василівни робота над виставою «Щоденник»  і генеральні репетиції проводилися на сцені навчального корпусу №8 ЗНУ, що дало змогу з’явитися виставі «Щоденник» в рамках соціально-психологічного проєкта «Мистецтво проти насильства».

У цьому проєкті взяли участь як випускники\ці та студентство, так і викладацтво кафедри акторської майстерності: студенти IV курсу Олександра Перепьолкіна та Данило Беркоз, викладач кафедри Костянтин Кузьмін, акомпаніатор кафедри Олександра Неборак, випускники кафедри Катерина Слатвінська та Єлизавета Педак.

Прем`єра пройшла з успіхом. Глядачі\ки були вражені соціально гострою проблемою домашнього насильства, що транслювала вистава  та водночас,  були захоплені  і майстерною грою акторів\ок. Віддячили – гучними оплесками та схвальними відгуками. 

На факультеті висловили сподівання, що спільна та плідна праця кафедри, навчального театру та театрів міста з успіхом продовжуватиметься і в майбутньому та приноситиме задоволення від театрального мистецтва глядачеві\ці не тільки Запоріжжя, а й України та всього світу.

   Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини