Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося навчання щодо безпечного використання газових приладів у приміщеннях університету

У ЗНУ відбулося навчання щодо безпечного використання газових приладів у приміщеннях університету

У ЗНУ відбулося навчання щодо безпечного використання газових приладів у приміщеннях університету
21.03.2023 15:20 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет відділ охорони праці періодичне навчання безпека життєдіяльності

Двадцять першого березня 2023 року в методичному кабінеті відділу охорони праці ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося періодичне навчання відповідальних осіб за газове господарство університету. Мета заходу – підвищити рівень професійних навичок з метою забезпечення безпечного використання газових приладів у приміщеннях університету.

 

Навчання проводила головна державна інспекторка територіального органу Держпраці Ірина Полякова. Захід відбувся у відповідності до «Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань із питань охорони праці та переліку робіт із підвищеною небезпекою». Ірина Борисівна проінформувала присутніх про стан травмування на території України та в Запорізькій області та детально зупинилась на питаннях утримання, обслуговування, ведення документації газового господарства та дотримання вимог охорони праці й пожежної безпеки на об’єктах університету.

Відзначимо, що захід організував відділ охорони праці ЗНУ. Його фахівці та фахівчині під керівництвом начальника Миколи Олійника системно проводять навчання працівників/працівниць університету. Вони організовують профілактичні перевірки підрозділів, виявляють «вузькі місця» в умовах праці та допомагають вирішити ці питання.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини