Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі дизайну відбувся захист звітів із магістерської виробничої практики

На кафедрі дизайну відбувся захист звітів із магістерської виробничої практики

На кафедрі дизайну відбувся захист звітів із магістерської виробничої практики
23.03.2023 09:28 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет соціальної педагогіки психологія кафедра дизайну освітній процес виробнича практика

На кафедрі дизайну факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) успішно відбувся захист звітів із виробничої практики 1 курсу магістратури спеціальності 022 «Дизайн» освітньо-професійної програми «Графічний дизайн».

 

Упродовж чотирьох тижнів студенти/ки магістратури проходили виробничу практику на підприємствах, серед яких – ТОВ «Рекламно-виробнича фірма “АВАНГАРД”», ТОВ «Видавництво Статус», ТОВ «Апельмон Прайм», ТОВ «Друк-Уніон» (м. Запоріжжя) та на базі дизайн-студії та школи неформальної освіти «Challenge Design» (ФОП Петриченко Юлія Вікторівна, м. Київ). Студентство ознайомилося з роботою підприємств і підрозділів, у яких вони працювали, зокрема, з технічною та іншими видами документації, з особливостями організації дизайн-процесів і технічної реалізації об’єктів дизайну.

Магістранти/ки опанували навички роботи із сучасними технічними та програмними засобами поліграфії та проєктування рекламної продукції; виявили проблеми, які пов’язані з використанням сучасних технологій у виробничих процесах. Особливу увагу практиканти/ки приділили питанням опису технічних процесів створення продукції. Важливим для них став здобутий досвід практичної роботи з поліграфічними засобами й інструментами фальцювання та бігування. Під час практики зокрема, дослідили різновиди друку, опанували методику застосування кольоропроби. Практиканти/ки впоралися з поставленими перед ними завданнями в повному обсязі. Керівник практики під час захисту відзначив актуальність і практичну значущість завдань, які вирішувалися здобувачами та здобувачками освіти. Вони розширили та водночас поглибили свої знання, а також – удосконалили вміння і, як результат, змогли запропонувати цікаві дизайн-рішення. Важливими здобутками стало те, що студенти/ки, з одного боку, набули досвіду роботи в колективі, а, з іншого, «занурилися» в процеси організації та управління проєктами за виконання поточних завдань на місцях проходження практики.

Варто відзначити проявлений творчий підхід і продемонстрований високий рівень знань Димової Анастасії («Challenge Design»), Канівець Катерини («АВАНГАРД»), Міткова Вадима («Друк-Уніон») та Сьомкіна Олексія («Challenge Design»). Вагомим результатом проходження виробничої практики стало оволодіння методикою роботи із сучасними високотехнологічними інструментальними засобами в галузі їхньої майбутньої професії; поглиблення й удосконалення їхніх професійних умінь і навичок, необхідних для ухвалення самостійних рішень за виконання визначених практикоорієнтованих завдань у реальних умовах; усвідомлення потреби систематичного оновлення знань і творчого їх застосування в практичній діяльності.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини