Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі філологічного факультету продовжують профорієнтаційні зустрічі зі школярством

Викладачі філологічного факультету продовжують профорієнтаційні зустрічі зі школярством

Викладачі філологічного факультету продовжують профорієнтаційні зустрічі зі школярством
23.03.2023 11:55 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет філологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування загальноосвітні заклади середньої освіти вступна кампанія-2023

У межах профорієнтаційної роботи філологічного факультету та на запрошення Тамари Комлик, начальниці відділу освіти Василівської ради (Василівська об’єднана територіальна громада), декан філологічного факультету Ірина Бондаренко та доцентка кафедри української літератури філологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ірина Бакаленко завітали на «віртуальну гостину» до школярства Василівської громади.

 

Розповідь декана філологічного факультету Ірини Бондаренко про освітні програми факультету («Середня освіта (Українська мова і література)»; «Філологія. Українська мова та література»; «Переклад та міжкультурні комунікації» та «Прикладна лінгвістика») зацікавила майбутніх вступників. Вони дізналися про переваги й особливості навчання на філологічному факультеті, можливості працевлаштування, різноманітні наукові, спортивні та культурно-масові заходи, активну громадську й волонтерську діяльність викладацтво і студентство, зустрічі з видатними особистостями та досвідченим вчительством словесності.

Доцентка кафедри української літератури Ірина Бакаленко акцентувала увагу старших класів на важливості користування перевіреною та достовірною інформацією про особливості національного мультипредметного тесту (НМТ) та вступної кампанії 2023 року, яка міститься на офіційних сайтах Українського центру оцінювання якості освіти, Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти та Запорізького національного університету. Це – офіційні сайти Українського центру оцінювання якості освіти, Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти, Запорізького національного університету:
https://testportal.gov.ua/

https://dneprtest.dp.ua

https://www.znu.edu.ua/

Особливості проведення НМТ та вступної кампанії у 2023 році; інформація про блоки національного мультипредметного тесту (новації в характеристиці сертифікаційних робіт із предметів тестування; критерії оцінювання, демонстраційні тести з різних предметів від УЦОЯО); «віртуальний помічник» чат-бот «Абетка вступника філологічного факультету», що допоможе швидко знайти корисну, необхідну й завжди актуальну інформацію; розрахунок конкурсного балу вступника, практичні поради щодо підготовки до написання тесту з української мови – невеликий перелік питань, що стали предметом обговорення у віртуальній аудиторії. Більше інформації – у чат-боті: https://t.me/abetkavstupnika2022_bot

Ірина Бакаленко запросила старші класи зареєструватись на додаткову сесію пробного мультипредметного тесту від Запорізького національного університету, що дасть можливість визначити свій рівень знань і краще підготуватись до НМТ. Реєстрація – за лінком:

https://docs.google.com/forms/d/12CG_17vYAxjy9LqdIj7--GI-7L8hJtn10tF2Vziy0pU/edit

Насичена інформацією презентація, розповідь про університетські та факультетські заходи викликали інтерес серед учнівства, яке долучилося до активного діалогу. На всі свої питання, які турбують їх сьогодні, старші класи отримали змістовні відповіді.

Ірина Бакаленко подякувала начальниці відділу освіти Тамарі Комлик, за організацію зустрічі, а освітянам/кам закладів загальної середньої освіти Василівської громади – за якісну й професійну підготовку випускників/ць, серед яких є й студентство Запорізького національного університету. «Запорізький національний очікує саме на вас, випускники та випускниці 2023 року! Запрошуємо до філологічної родини ЗНУ!» – наголосила вона, звертаючись до учнівства.

Більше інформації щодо навчання за освітніми програмами філологічного факультету та особливостей вступу-2023 можна дізнатись на сторінці факультету офіційного сайту ЗНУ та в соціальних мережах:

Сайт філологічного факультету

https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments

Facebook: https://www.facebook.com/groups/305295373405221

Telegram: https://t.me/philologists_znu

Instagram: https://www.instagram.com/philologists_znu/

https://www.instagram.com/filfak.znu/

Чат-бот в Telegram: https://t.me/abetkavstupnika2022_bot

 

Філологічний факультет

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини