Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Інформаційно-просвітницький проєкт «Вебінар з детективом» триває

Інформаційно-просвітницький проєкт «Вебінар з детективом» триває

Інформаційно-просвітницький проєкт «Вебінар з детективом» триває
24.03.2023 10:57 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет Національне антикорупційне бюро України проєктна діяльність вебінар з детективом

У четвер, 23 березня, на юридичному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) у співпраці з Національним антикорупційним бюро України (НАБУ) відбувся шостий вебінар інформаційно-просвітницького проєкту «Вебінар з детективом», кількість учасників якого перевищувала 140, серед яких здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність», аспіранти та науково-педагогічні співробітники.

Спікером заходу виступила детектив НАБУ Уляна, яка розповіла учасникам про особливості розслідування кримінальних корупційних правопорушень, вчинених народними депутатами, звертаючи увагу на статистику кримінальних проваджень, в яких народним депутатам України повідомлено про підозру, місце і роль народного депутата у системі правовідносин як представника українського народу в Верховній Раді України та його правовий статус. Детектив окреслила правові підстави притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів (за ст. 482-2 КПК України, при цьому наголошуючи на проблемних питаннях її застосування), охарактеризувавши порядок притягнення до кримінальної відповідальності, затримання народних депутатів та обрання запобіжного заходу, в т.ч. без дозволу слідчого судді. Неабияку увагу присутніх привернули особливості проведення детективами НАБУ слідчих (розшукових) та негласних слідчих (розшукових) дій.
На завершення учасники заходу задали питання детективу, на які пані Уляна надала відповіді та залюбки розповіла про особистий досвід практичної підготовки до зайняття посади детектива НАБУ. Присутні подякували детективу за цікавий вебінар та практичноорієнтовані поради щодо подальшої професійної кар’єри.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини