Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті ЗНУ триває правовий онлайн-лекторій

На юридичному факультеті ЗНУ триває правовий онлайн-лекторій

На юридичному факультеті ЗНУ триває правовий онлайн-лекторій
24.03.2023 09:52 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет освітній процес гостьовий онлайн-лекторій заклади вищої освіти протидія домашньому насильству

У рамках реалізації договору про співпрацю між Запорізьким національним університетом (ZNU, Zaporizhzhia National University) та Донецьким державним університетом внутрішніх справ на базі юридичного факультету триває гостьовий онлайн-лекторій. У четвер, 23 березня, реалізацію проєкту продовжила кандидатка юридичних наук, доцентка, завідувачка кафедри адміністративно-правових дисциплін факультету № 2 ДонДУВ Ольга Мердова із виступом на тему: «Механізми запобігання та протидії домашньому насильству: сучасний стан і перспективи розвитку».

Під час заходу спікерка звернула увагу присутніх на визначення ключових понять, як-от: «домашнє насильство»; «особа, яка постраждала від домашнього насильства»; «кривдник», «дитина, яка постраждала від домашнього насильства»; «дитина-кривдник», надаючи характеристику кожному з них. Вона розкрила питання визначення видів домашнього насильства та характерних їхніх ознак, визначаючи декілька класифікацій, за якими поділяється домашнє насильство. Пані Ольга наголосила на діяннях, які є проявами окремих видів домашнього насильства, соціально-культурних причинах вчинення таких діянь і кількох видів наслідків (наприклад, фізичні, економічні тощо).

Окрему увагу спікерка приділила питанню механізмів впливу, запобігання та протидії домашньому насильству, законодавчому закріпленню такого механізму в Україні. А також – особливостям надання допомоги та захисту постраждалим особам, забезпечення відшкодування шкоди, завданої домашнім насильством і характеристиці актів міжнародних організацій, спрямованих на запобігання та протидію домашньому насильству.

Юридичний факультет ЗНУ висловив щиру подяку ЗВО-партнеру за реалізацію цього проєкту та сподівання на подальшу плідну співпрацю.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини