Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту привітали з ювілеєм доцентку кафедри ділової комунікації Риту Вязову

На факультеті менеджменту привітали з ювілеєм доцентку кафедри ділової комунікації Риту Вязову

На факультеті менеджменту привітали з ювілеєм доцентку кафедри ділової комунікації Риту Вязову
28.03.2023 11:36 Все Головні новини Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет менеджменту ювілей поздоровлення

Колектив факультету менеджменту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) 28 березня привітав із ювілеєм заступницю декана з виховної та профорієнтаційної роботи, доцентку кафедри ділової комунікації Риту Вязову. Керівництво факультету, його науково-педагогічний склад і студентство подякували Риті Василівні за довгі роки натхненної праці, спрямованої на розвиток і процвітання рідного вишу, із яким вона пов’язала своє життя.

 

У 1995 році шановна ювілярка закінчила Запорізький, тоді ще державний, університет за спеціальністю «Філолог. Викладач німецької мови та літератури. Викладач англійської мови» та здобула кваліфікацію викладачки німецької та англійської мови. Потім, здобувши педагогічний досвід, вирішила пов’язати своє життя з наукою, вступила до аспірантури. У 2010 р. вона захистила кандидатську дисертацію. На сьогодні загальний педагогічний стаж Рити нараховує близько тридцяти років. Свій досвід, таланти педагогині й адміністраторки вона спрямовує на сьогодні на розвиток факультету менеджменту й підготовку висококваліфікованих фахівців/инь за актуальними для нашої держави спеціальностями.

При цьому сама шановна ювілярка дбає про постійне вдосконалення своїх знань і навичок. Так, вона проходила стажування в Німеччині (університет Хайдельберг). Крім того, після онлайн-стажування в Польщі, отримала сертифікат (Institut Badawczo-Rozwojowy. Lublin, Republic of Poland ES № 1561/2020 05.10.20) про підвищення кваліфікації на курсах дистанційного навчання. До кола її наукових інтересів входить міжкультурна комунікація, методика викладання іноземних мов у вищій школі, проблеми формування професійно спрямованої іншомовної компетентності. Рита Василівна – авторка понад 80 наукових публікацій і 15 науково-методичних посібників. Вона підтримує студентську молодь в її перших кроках на шляху до наукової кар’єри, керує проблемною групою «Сутність комунікації як універсальної форми взаємодії соціальних суб’єктів у професійному середовищі», а також – здійснює керівництво в написанні студентських статей і підготовки тез-доповідей молодих учених для різнорівневих конференціях.

Рита Вязова також брала активну участь у діяльності громадській організації «Асоціація вчителів англійської мови ТІСОЛ-Україна» (TESOL- UKRAINE) 2017-2018 р. На сьогодні ювілярка – членкиня громадської організації «Спілка освітян України». За високі досягнення в науково-педагогічній діяльності, сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток науки, справу підготовки висококваліфікованих фахівців і фахівчинь нагороджена почесною грамотою ректора Запорізького національного університету.

Цього святкового дня колеги, друзі, однодумці й однодумиці щиро дякують Риті Василівні за її невтомну працю, за можливість працювати з нею в одній дружній команді й рухатися разом до спільної мети, будуючи майбутнє української освіти. Вони бажають іменинниці, щастя й натхнення, втілення усіх планів і задумів у життя, щоденної радості й успіхів під мирним небом переможної України.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини