Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ долучився до Міжнародного форуму «Туризм в Україні: виклики та відновлення»

ЗНУ долучився до Міжнародного форуму «Туризм в Україні: виклики та відновлення»

ЗНУ долучився до Міжнародного форуму «Туризм в Україні: виклики та відновлення»
28.03.2023 13:24 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет фізичного виховання здоров’я туризм наукова діяльність Міжнародний туристичний форум

Минулого тижня за сприяння Державного агентства розвитку туризму України, відбувся Міжнародний форум «Туризм в Україні: виклики та відновлення» у змішаному форматі. До заходу долучилася й кафедра туризму та готельно-ресторанної справи факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University): викладацтво та здобувачі/ки другого (магістерського) рівня вищої освіти за ОП «Туризмознавство і гостинність».

 

Під час заходу туристична спільнота з різних областей України обговорила труднощі, з якими стикнулася ця галузь через військову агресію рф, а також акцентувала увагу на перспективах розвитку й подальшій відбудові туристичної інфраструктури в повоєнний час, трансформації готельно-ресторанного бізнесу в умовах воєнного стану, вдосконалення державної регіональної політики галузі в повоєнний час.

Спікеркою форуму стала Мар’яна Олеськів, голова Державного агентства розвитку туризму України. Вона визначила основні пріоритетні напрямки розвитку туризму на 2023-2030 роки. Це – ефективний менеджмент дестинацій, маркетинг, державне управління туристичною галуззю, відновлення регіонів, розвиток ділового туризму, розвиток українських курортів, відновлення туристичного Криму та забезпечення якісного сервісу в Україні, Також на форумі виступили Євгенія Кравчук, заступниця голови Комітету ВР із питань гуманітарної та інформаційної політики; Таміла Ташева, представниця Президента України в Автономній Республіці Крим; Дмитро Лук’яненко, ректор Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, й Тамара Кайкацешвілі, перша заступниця директора Департаменту туризму і курортів Аджарії. Аналізувався й розвиток туристичної галузі країни у воєнний час, створення нових туристичних продуктів, просування автобусних турів тощо.

Захід виявився дуже інформативним і актуальним. Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи почала підготовку до участі в Міжнародному науково-практичному форумі «Індустрія гостинності: стан, тенденції розвитку та перспективи галузі в умовах війни», який відбудеться 19-21 квітня 2023 року на базі кафедри туризму Національного університету «Львівська політехніка».

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини