Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для спеціальності «Облік і аудит» організували настановчу конференцію з написання курсових робіт

Для спеціальності «Облік і аудит» організували настановчу конференцію з написання курсових робіт

Для спеціальності «Облік і аудит» організували настановчу конференцію з написання курсових робіт
29.03.2023 09:41 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет освітній процес настановча конференція написання курсової роботи

На економічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) для 2 курсу спеціальності «Облік і аудит» провели настановчу конференцію з питань підготовки та захисту курсової роботи з дисципліни «Теорія бухгалтерського обліку».

 

Конференція відбулася 22 березня 2023 року за участю стейкґолдерки – директорки Аудиторської фірми «Міраж», членкині Ради Аудиторської палати України Ларіси Церетелі. Звертаючись до присутніх, пані Ларіса відзначила, що курсова робота з дисципліни «Теорія бухгалтерського обліку» – це важливий етап у формуванні професійних знань і практичних навичок обліку, аудиту та оподаткування. Одночасно це – перша курсова робота, яку готує студентство. Ларіса Церетелі, спираючись на власний практичний досвід й оцінюючі вимоги сьогодення, розкрила бухгалтерські таємниці щодо написання успішної курсової роботи.

Доцентка кафедри обліку та оподаткування Юлія Скорнякова ознайомила з вимогами та процесом підготовки теоретичної частини курсової роботи, з особливостями виконання практичної частини. Також пані Юлія презентувала матеріал курсової роботи, викладений в системі MOODLE ЗНУ. Вона звернула увагу на дотримання принципів академічної доброчесності. Завідувачка кафедри обліку та оподаткування, д.е.н., професорка Неля Проскуріна запевнила у всебічній підтримці з боку кафедри та закликала молодь до плідної роботи.

Присутні отримали відповіді на актуальні питання щодо курсової роботи, поради щодо підготовки та успішного захисту. Їх надали наукові керівниці – професорка кафедри обліку та оподаткування Ірина Варламова та доцентки кафедри обліку та оподаткування Вікторія Сьомченко й Наталія Сейсебаєва.

 

Юлія Скорнякова,

доцентка кафедри обліку та оподаткування

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини