Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ долучився до тренінгових занять з управління корупційними ризиками ЗВО

ЗНУ долучився до тренінгових занять з управління корупційними ризиками ЗВО

ЗНУ долучився до тренінгових занять з управління корупційними ризиками ЗВО
29.03.2023 11:46 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет проєктна діяльність підвищення компетентностей Управління корупційними ризиками ЗВО

Двадцять восьмого березня 2023 року юридичний факультет ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) взяв участь у програмі «Управління корупційними ризиками ЗВО». Її організатором стала Асоціація юридичних клінік України за підтримки американського народу через Агентство Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID).

 

Голова АЮКУ Юлія Ломжець та експертки Катерина Дацко й Анна Федоренко, спираючись на новітні стандарти та найкращі світові практики в галузі антикорупції, запропонували програму тренінгу. Вона допомагає посилити компетентності щодо проведення оцінки корупційних ризиків і розробки заходів для їхньої мінімізації. Під час навчання присутні змогли не тільки підвищити рівень своєї обізнаності з відповідних питань, необхідних для проведення оцінки корупційних ризиків. Вони мали змогу також на прикладах вирішення конкретних кейсових завдань зосередитися на ключових питаннях цього процесу. Серед яких: методологія, яку треба використовувати під час оцінки корупційних ризиків; питання, у чому саме полягає особливість дослідження середовища ЗВО; які бізнес-процеси відбуваються у ЗВО та як оцінити ризики в кожному із цих процесів; хто бере участь в оцінці корупційних ризиків ЗВО та які їх завдання; як розробити заходи мінімізації корупційних ризиків.

Практичний же складник програми навчання дозволив присутнім отримати вичерпну інформацію та поради від експерток галузі антикорупції. А також – покрокові інструкції щодо проведення оцінки корупційних ризиків. Вони змогли набути навичок складання мапи бізнес-процесів університету, а також опису корупційних ризиків. Навчання юридичного факультету ЗНУ за відповідною програмою стало складником участі в проєкті «Антикорупційний комплаєнс у вищій освіті: закордонний досвід і національна практика», який реалізується вже впродовж тривалого часу Асоціацією юридичних клінік України за підтримки Проєкту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні “ВзаємоДія”».

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини