Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася екскурсія студмістечком для школярства

У ЗНУ відбулася екскурсія студмістечком для школярства

У ЗНУ відбулася екскурсія студмістечком для школярства
31.03.2023 14:14 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет центр культури відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування загальноосвітні заклади загальної освіти екскурсія

Двадцять сьомого березня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували екскурсію для учнівства старших класів загальноосвітніх закладів середньої освіти м. Запоріжжя та області. Організатор заходу – колектив центру культури вишу – подбав про те, щоб мандрівка студмістечком університету стала для всіх гостей цікавою, інформативною та корисною.

Майбутніх абітурієнтів й абітурієнток ознайомили з розташуванням корпусів ЗНУ, розказали історію будівель, вони здійснили прогулянку мальовничим студентським містечком, аби познайомитися з місцем свого майбутнього навчання.
Під час зустрічі з ректором ЗНУ Миколою Фроловим гості вишу дізналися про історію університету, яка налічує більш ніж 90 років, про матеріально-технічну базу провідного вишу півдня України та про можливості, які відкриваються перед його великою дружною студентською родиною. Микола Олександрович висловив сподівання побачити незабаром школярство вже студентами й студентками Запорізького національного університету.
Своєю чергою, начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Галина Микитів розповіла про програми й сппеціальності, за якими здобувачі та здобувачки вищої освіти можуть отримати в університеті сучасні знання та необхідні практичні навички. Галина Володимирівна згадала про переваги навчання у виші, які відкриває перед студентством якісна сучасна матеріально-технічна база, увага колективу ЗНУ до практичного складника навчання майбутніх фахівців і фахівчинь, академічна мобільність, яка відкриває можливість пройти стажування на базі іноземних вишів чи взяти участь у програмі подвійного диплома. Також під час екскурсії йшлося про захопливе студентське життя, численні культурно-масові й спортивні події, творчі студії центру культури, де студенство розвиває свої таланти, гуртки в спортивно-оздоровчому комплексі вишу тощо.
Присутніх на заході запросили взяти участь в інших профорієнтаційних заходах: днях відкритих дверей факультетів, тренінгах із написання НМТ, екскурсіях до музеїв ЗНУ та інше.
Школярі та школярки мали можливість поставити запитання щодо вступу до університету та навчання на вподобаній спеціальності. Наприкінці вони подякували організаторам й організаторкам за цікавий і пізнавальний захід.
Фотогалерея – за лінком: https://bit.ly/3Gucond

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини