Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ привітали з ювілеєм доцентку кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів Вікторію Оглобліну

У ЗНУ привітали з ювілеєм доцентку кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів Вікторію Оглобліну

У ЗНУ привітали з ювілеєм доцентку кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів Вікторію Оглобліну
03.04.2023 09:55 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут імені Юрія Потебні кафедра інформаційної економіки підприємництва фінансів ювілей

Першого квітня свій ювілей святкує доцентка кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), чарівна і дуже розумна жінка, для якої постійне самовдосконалення, прагнення досягати нових висот є невід’ємною частиною життя – Вікторія Олександрівна Оглобліна.

 

Вікторія Олександрівна має шість вищих освіт, першу з яких, за спеціальністю «Промислова електроніка», вона здобула в 1995 р. у Запорізькій державній інженерній академії, а потім у рідній alma mater отримала свою першу, тепер вже економічну, освіту за спеціальністю «Економіка підприємства». Минуло 8 років, і ювілярка, закінчивши магістратуру Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій, здобула освітню кваліфікацію магістерки з економіки підприємства. У цьому ж виші вона отримала ще дві вищі освіти з економічних спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» (2020 р.) та «Облік і оподаткування» (2021 р.). Розуміючи необхідність для сучасного вченого вільно володіти іноземними мовами, у 2020 році Вікторія Оглобліна закінчила ще й магістратуру ЗІЕІТ за спеціальністю «Філологія» і здобула кваліфікацію перекладачки і викладачки англійської та німецької мов.

Свій перший досвід за фахом економіста Вікторія Олександрівна отримала в реальному секторі економіки енергетичної галузі, а саме на підприємстві ВАТ «Запорізький завод високовольтної апаратури». Талановита та цілеспрямована жінка присвятила цьому підприємству понад двадцять років, під час яких працювала в структурних підрозділах з приватизації, економіки та фінансів, виробничо-господарського моніторингу, з підготовки та комплектування персоналу, IT-технологій. За цей час вона набула досвіду роботи з цінними паперами та Фондовим ринком; Пенсійним фондом і Державною податковою службою; банківськими установами та іншими контролюючими органами. Вікторія Олександрівна здобула кваліфікацію: внутрішньої аудиторки системи менеджменту якості на відповідність вимогам стандарту ISO 9001:2008 за методикою ISO 19011:2011, а також фахівчині на право ведення реєстру власників іменних цінних паперів.

Чим більших знань і досвіду набувала ювілярка, тим сильніше вона прагнула ділитися ними з молодим поколінням, тому, починаючи з 2005 року, Вікторія Оглобліна присвятила себе ще й викладацькій діяльності. В той час вона одночасно працювала в Запорізькому гідроенергетичному фаховому коледжі, Запорізькому інституті економіки та інформаційних технологій, а також на Запорізькому заводі високовольтної апаратури. З часом ювілярка очолила кафедру фінансів та обліку ЗІЕІТ, а потім ще й стала вченою секретаркою науково-методичної ради вишу. З вересня 2022 року Вікторія Олександрівна обіймала посаду доцентки кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ. Нині вона є й заступницею завідувача кафедри, а з січня 2023 р. ще й вченою секретаркою Вченої ради ІННІ. Вікторія Оглобліна чималу увагу приділяє науковій роботі. У 2015 році вона захистила в Буковинському державному фінансово-економічному університеті дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидатки економічних наук за темою «Удосконалення мотиваційного механізму в системі управління персоналом на переробних підприємствах», а в 2020 році отримала вчене звання доцентки кафедри фінансів та обліку ЗІЕІТ.

Ювілярка є авторкою понад 70 наукових праць, серед яких монографії, статті, як у вітчизняних так і іноземних виданнях, тези конференцій, навчально-методичні посібники тощо. Вона активно керує науковою роботою студентства, зокрема, постійно діючою студентською науковою проблемною групою «Проблеми банківського фінансового менеджменту в умовах несприятливого економічного середовища»; кваліфікаційними роботами магістрів\ок спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» та аспірантами\ками спеціальності «Менеджмент».

Чуйна, тактична і приємна в спілкуванні людина, яка відповідально ставиться до роботи і вміє навіть найскладніше завдання виконати вчасно та якісно, Вікторія Олександрівна швидко завоювала повагу та симпатію колег. Студентство теж завжди з нетерпінням очікує на зустрічі з нею, адже вона не лише чудова лекторка, а й викладачка, яка охоче ділиться з молоддю набутим нею практичним досвідом. Колектив ЗНУ та Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні ЗНУ зокрема, щиро привітав ювілярку та побажав мирного неба, завжди відчувати любов і повагу оточуючих і досягати поставленої мети: «Нехай професійні успіхи Вашого студентства надихає Вас на нові звершення. Міцного Вам здоров’я, благополуччя, справжніх друзів і звичайного людського щастя».

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини