Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історія успіху випускників ЗНУ»: вихованка магістратури юридичного факультету (спеціальність «Право»), завідувачка сектору «Томаківське бюро правової допомоги» Марина Стець

Проєкт «Історія успіху випускників ЗНУ»: вихованка магістратури юридичного факультету (спеціальність «Право»), завідувачка сектору «Томаківське бюро правової допомоги» Марина Стець

Проєкт «Історія успіху випускників ЗНУ»: вихованка магістратури юридичного факультету (спеціальність «Право»), завідувачка сектору «Томаківське бюро правової допомоги» Марина Стець
10.04.2023 15:40 Все Головні новини Факультети Юридичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування історії успіхів випускників

У Запорізькому національному університеті триває реалізація проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ» (ZNU, Zaporizhzhia National University). Сьогоднішня наша розповідь про вихованку магістратури юридичного факультету (спеціальність «Право»), завідувачку сектору «Томаківське бюро правової допомоги» Марину Стець.

 

-Розкажіть, будь ласка,  про основні етапи Вашої професійної кар’єри?

-Закінчивши у 2019 році 4 курс юридичного факультету Запорізького національного університету, та поступивши у магістратуру, я зрозуміла, що вже готова застосовувати отриманні знання на практиці. Тому почала шлях пошуку роботи для душі. Пройшовши стажування в Нікопольському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги, я зрозуміла для себе, що зробила вірний вибір і хочу бути корисною для людей саме у цій галузі. І вже з жовтня 2019 року я обіймала посаду головної спеціалістки Томаківського бюро правової допомоги Нікопольського МЦ з надання БВПД. У 2021 році мене підвищили та призначили заступницею начальника. З початку 2022 року я працювала завідувачкою сектору вищевказаного бюро.

-Які риси, на Вашу думку, мають бути притаманні людині, яка обрала професію юриста?

-Впевнена, що такими рисами є цілеспрямованість, бажання допомагати людям, чесність, наполегливість, вміння діяти в стресових ситуаціях і не піддаватись емоціям клієнтів\ок.

-Чому свого часу Ви обрали для вступу саме юридичний факультет ЗНУ?

-Ще з дитинства я мріяла бути юристкою, адже завжди хотіла бути корисною для людей та допомагати їм. Обираючи заклад освіти, я вже точно знала, що знаходитись він буде в Запоріжжі і, звісно, обрала юридичний факультет ЗНУ.

-Чи знадобилися Вам під час роботи знання, отримані на юридичному факультеті ЗНУ?

-Так. На юридичному факультеті я отримала ті базові теоретичні знання, без яких практика неможлива.

-На Вашу думку, на сьогодні Ви досягли тих цілей, які ставили перед собою?

-На сьогоднішній день цілей багато. Тому є бажання і натхнення для кар’єрного зростання. Однак, я вже дуже пишаюсь тим, чого досягла, адже наразі очолюю Томаківське бюро правової допомоги.

-Який ваш найяскравіший спогад із студентських років?

-Найяскравішим спогадом і найголовнішим із студентських років є те, що саме під час навчання на 1 курсі я зустріла свого чоловіка. Ми разом навчались, щоправда в різних групах, та проживали в одному гуртожитку. Він наразі також працює за спеціальністю, служить у Національній поліції України.

-Як складалися Ваші стосунки з викладацтвом і однокурсниками\цями під час навчання?

-Дуже вдячна юридичному факультету Запорізького національного університету, а саме викладацтву, за ті безцінні знання, які я отримала під час навчання, за підтримку, за найкращих друзів. З багатьма однокурсниками\цями та викладачами ми спілкуємось і сьогодні.

-Яка специфіка Вашої роботи?

-Я, як завідувачка сектору, виконую повноваження з надання первинної правової допомоги (надання усних/письмових консультації з різних правових питань; складання документів не процесуального характеру); надання вторинної правової допомоги (складання документів процесуального характеру); проведення правопросвітницьких заходів; складання статей на правову тематику тощо. Робота дуже насичена та цікава, адже клієнти\ки центру приходять із дуже різними запитаннями з різних галузей права, тому така робота надає шалений практичний досвід. Вже неодноразово приймала в себе в Бюро студентство з юридичного факультету ЗНУ на практику. Цінним у даній галузі діяльності є колеги, клієнти\ки, адвокати\ки, з якими співпрацюємо ми та наші партнери\ки.

 

Для довідки

У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року реалізують творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Утілюють його в життя факультети, інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю.М. Потебні. Активно долучається до роботи й факультет журналістики, пресслужба вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників/випускниць. Факультети університету та інженерний інститут допомагають налагодити зв'язок із випускниками/випускницями факультетів різних років. Долучитися до цієї ініціативи можуть усі охочі випускники/випускниці Запорізького національного університету та інженерного інституту ЗНУ (колишня Запорізька державна інженерна академія та Запорізький індустріальний інститут), котрі бажають поділитись із майбутніми молодими фахівцями/фахівчинями таємницями професійного становлення, допомогти їм працевлаштуватись, на власному прикладі продемонструвати, як реалізувати себе в професії, тощо. Для цього треба надіслати матеріали чи контакти відповідної особи на пошту: znu.pressa@gmail.com

Слідкувати за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком: https://bit.ly/2HixRA8

Сьогодні архів проєкту – це вже більш ніж 300 історій успіхів талановитих випускників/випускниць Запорізького національного університету!

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини