Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вихованка ЗНУ за спеціальностями «Середня освіта історія» та «Середня освіта англійська мова» Єлизавета Любомирська розповіла про свій досвід отримання додаткових знань

Вихованка ЗНУ за спеціальностями «Середня освіта історія» та «Середня освіта англійська мова» Єлизавета Любомирська розповіла про свій досвід отримання додаткових знань

Вихованка ЗНУ за спеціальностями «Середня освіта історія» та «Середня освіта англійська мова» Єлизавета Любомирська розповіла про свій досвід отримання додаткових знань
11.04.2023 08:51 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет іноземної філології історичний факультет спеціальності Середня освіта історія Середня освіта англійська мова

Єлизавета Любомирська закінчила бакалаврат у Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) за спеціальностями «Середня освіта історія» та «Середня освіта англійська мова». Із початком повномасштабного вторгнення вона була змушена поїхати до Польщі, де і влаштувалася працювати вчителькою англійської мови (місто Ченстохова).

 

Зараз Єлизавета планує вступати на магістратуру або в Польщі, або в Запоріжжі, якщо повернеться до України. Відома платформа Coursera дала їй знання різних методик залучення дітей до онлайн-навчання, додала якісних показників у резюме. Дівчина поділилася корисними порадами із проходження курсів та власним шляхом розвитку на платформі.

-Як ви почали навчатися на Coursera?

-Про курси я дізналася зі свого університету. Загалом отримала 31 сертифікат.

-Який курс найбільше запам’ятався?

-Найбільше запам’ятався курс з тайм-менеджменту – для організації часу. А також сподобався курс із англійської вимови – Tricky American English, який би я рекомендувала своєму учнівству, студентству.

-Як мотивувати студентство проходити курси на освітніх онлайн-платформах?

-Онлайн-освіта може чудово доповнювати стаціонарну. Перша – комфортніша, бо не має обмежень у часі, у місці. Основна мотивація – це розширення свого кругозору та здобуття нових навичок. Сьогодні немає тої установки, що «ми вивчили програму і 10 років за нею працюємо», бо зараз треба щодня удосконалюватися та підлаштовуватися до нового.

-Що практичного з курсів ви можете використати під час викладання?

-На курсах я ознайомилася не лише зі стаціонарними методами навчання, а й онлайн. Навіть мала практику викладання в онлайн-школі, коли розпочалася пандемія. І тоді багато чого з Coursera я використала під час роботи. Наприклад: які методики використовувати для зацікавлення дітей в онлайн просторі?

-Які переваги та недоліки освітніх онлайн-платформ?

-Самостійне встановлення меж. Я можу сама вирішувати, коли здати тест чи подивитися лекцію.

-Цікаві викладачі, які передають досвід із університетів всього світу.

-Широкий вибір курсів.

-Недолік один – ніхто не контролює. Тут можна відкладати дедлайни та забувати проходити тести, але цей недолік можна легко подолати вмотивованістю та прагненням до знань.

-Щоб порадили користувачам чи тим, хто тільки приєднується до платформ, щодо проходження курсів?

-Не відкладати на потім, а робити щось для себе. Навчання новому – це внесок у наше майбутнє. А також радила б обирати дійсно цікаві для вас курси, а не за рекомендаціями чи наполяганнями знайомих, друзів.

-Що вам дають сертифікати?

-Вони показують особистісний розвиток. Також допомагають під час працевлаштування: я додавала курси до резюме і вони дійсно підтверджують мою компетентність. Сертифікати ілюструють, що я не стою на місці, а професійно розвиваюся.

-Які практичні поради допоможуть не закинути курси?

-Не записуватися на 100 курсів одразу, а реально оцінювати свій час та можливості.

-Обрати конкретний час та кожного дня витрачати його на проходження курсів (хоч це і 30 хв, хоч і 20 чи 10).

-Як освітні платформи вплинули на ваше життя?

-До початку пандемії я не звертала уваги на онлайн-навчання. Здавалося, що це десь далеко, в інших країнах, а в нас – непопулярно. Також не вірила у ефективність такого формату. Але навчання на Coursera змінило мою думку. Тепер я вважаю, що онлайн навчання – це для всіх: і для школярів, і для студентів, викладачів, інших працівників. Це розширення світогляду та навчання протягом усього життя.

Деталі за лінком:

https://mooc4ua.online/bestPractices/22

 

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини