Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для вчених ЗНУ у квітні відбудуться вебінари з питань використання платформи «Web of Science»

Для вчених ЗНУ у квітні відбудуться вебінари з питань використання платформи «Web of Science»

Для вчених ЗНУ у квітні відбудуться вебінари з питань використання платформи «Web of Science»
12.04.2023 16:02 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет наукова бібліотека вебінари база даних Web of Sciencе

Компанія Clarivate продовжила українським ученим можливість користуватися базою даних Web of Sciencе у 2023 році. Для Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) доступ до Web of Sciencе зберігатиметься в тому ж форматі, що існує зараз.

Протягом квітня проведуть два вебінари українською мовою для вчених. Їх присвятять використанню платформи «Web of Science». Заходи проведе консультантка з регіональних рішень компанії «Clarivate» Ірина Тихонкова. Вебінари відбудуться на платформі «Zoom». Для участі необхідна попередня реєстрація. Зареєстровані учасники\ці, які прослухають не менше 90% основного часу вебінару, зможуть отримати електронні сертифікати про участь.

13 квітня 2023 року, 16:15-17:15 – «Пошукові запити у Web of Science без таємниць»

На вебінарі розглянуть чотири типи пошуків у Web of Science: базовий, розширений, у пристатейній бібліографії та за автором. Йтиметься про те, як знайти інформацію та з яких джерел, доступні інструменти збереження та аналізу результатів пошуку.

Реєстраційна форма за посиланням

 

27 квітня 2023 року, 10:15-11:15 – «Профіль дослідника у Web of Science»

Учасникам\цям вебінару представлять інформацію про нові профілі дослідників\ць у Web of Science. Це допоможе поліпшити впізнаваність установи, де працюють вчені, сприятиме пошуку джерел фінансування досліджень, а також стане потрібним для наповнення внутрішніх інформаційних систем установ перевіреною та підтвердженою інформацією про наукові публікації, цитування, рецензії або роботу в редколегіях журналів.

Реєстрація за посиланням

 

Також щочетверга о 12:15 вчені можуть долучитися до 20-хвилинної сесії «Запитай про Web of Science», що відбувається на платформі «Zoom», під час якої розглядатимуться запитання від користувачів\ок платформи «Web of Science».

Посилання для участі.

З питань доступу до Web of Science звертайтесь до наукової бібліотеки ЗНУ на email: lib@znu.edu.ua

 

Наукова бібліотека

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:

https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини