Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор ЗНУ Микола Фролов: «Щиро вітаю дружну родину нашого вишу з Великодніми святами»

Ректор ЗНУ Микола Фролов: «Щиро вітаю дружну родину нашого вишу з Великодніми святами»

Ректор ЗНУ Микола Фролов: «Щиро вітаю дружну родину нашого вишу з Великодніми святами»
14.04.2023 14:32 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет привітання ректора свято Великдень

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) оприлюднили привітання ректора Миколи Фролова з одним із найвеличніших і найшанованіших українським народом свят – із Великоднем.

У своєму зверненні до колективу ЗНУ Микола Олександрович зазначає:
- Шановні колеги та студентство, вступники! Великоднє свято завжди було особливим для українського народу, воно символізувало перемогу життя над смертю, всього доброго над усім лихим, у ньому втілювались світлі сподівання нашого народу на краще майбутнє. У цей день завжди найперше бажали миру й благодаті, світла й радості в душі та довкола.
Уже вдруге це свято відзначаємо під час повномасштабного військового вторгнення країни-агресора, яка прагне безжально знищити нашу державу. Тож думки та молитви всіх українців та українок зараз поруч із нашими воїнами, які боронять українську землю, захищають кожного й кожну з нас, поруч із тими, хто постраждав від дій ворога, змушений залишити рідну домівку, опинився на тимчасово окупованих землях чи на лінії ведення бойових дій, поруч з усіма тими, хто потребує нашої підтримки. І саме зараз розкривається найбільш повно значення цього найважливішого свята, коли спільні молитви об’єднують усіх у прагненні до Перемоги, до світлого майбутнього нашої держави, в перемогу одвічного добра над злом. Певен, що зараз усі ми мріємо про те, як наступного року відзначатимемо це свято в колі рідних і близьких, під мирним небом переможної України. Вдячний усім, викладацтву, студентству і випускникам/цям вишу, які боронять зараз майбутнє країни зі зброєю в руках, вдячний волонтерському руху вишу, який від перших днів повномасштабного вторгнення об’єднав усіх небайдужих спільним прагненням допомогти воїнам і підтримати всіх, хто цього потребує. Від усього серця зичу вам щастя і сил, спрямованих на важливі справи, які щодня наближають перемогу нашої держави, а також сприяють підготовці сучасних кваліфікованих фахівців і фахівчинь, чия мета полягатиме у відбудові нашої держави.
Зі святом!
Христос Воскрес!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Соціальні мережі Запорізького національного університету:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини