Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні науковий гурток кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів зустрівся зі стейкґолдером

В Інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні науковий гурток кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів зустрівся зі стейкґолдером

В Інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні науковий гурток кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів зустрівся зі стейкґолдером
19.04.2023 15:40 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Інженерний навчально-науковий інститут кафедра інформаційної економіки підприємництво фінанси освітній процес підвищення практичних компетентностей стейкґолдер Приват

В Інженерному навчально-науковому інституті ім. Ю.М. Потебні ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся майстер-клас для учасників/ць двох наукових гуртків: «Проблеми банківського фінансового менеджменту в умовах несприятливого економічного середовища» й «Управління бізнесом суб’єктів підприємницької діяльності в трансформаційних умовах господарювання промислових регіонів Сходу України».

 

Учасниками та учасницями заходу стали студенти/ки з другого по четвертий курс бакалаврату, магістранти/ки та викладачі/ки кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів. Провела майстер-клас для молоді стейкхолдерка освітніх програм спеціальностей 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» і 076 «Підприємництво та торгівля», головна фахівчиня з кредитування малого бізнесу АТ КБ «ПриватБанк» Ірина Соболєва. Ірина Ігорівна поділилася з молоддю практичним досвідом використання банківських сервісів, послуг і технологій роботи з клієнтами/ками – юридичними особами підприємницької діяльності Запорізької області, котрі займаються господарською діяльністю в умовах війни.

Стейкхолдерка ознайомила студентів з однією з актуальних програм АТ КБ «Приватбанк», яка успішно діє вже 15 років. Її започаткували з метою покращення якості управлінських навичок керівників/ць підприємств МСП та мікробізнесу Запорізької області. Це – інформаційно-комунікаційний механізм підвищення ефективності управлінської діяльності підприємців – клієнтів банку.

Як зазначила Ірина Соболєва, в процесі розвитку програми виникла необхідність «підвищення кваліфікації функціональних керівників/ць підприємств – клієнтів/ок банку, зокрема, в частині проведення ними переговорів і здійснення комерційної діяльності (закупівлі матеріалів, продаж продукції та послуг тощо), в результаті отримано економічний ефект не лише для підприємців/иць, а і для банку – ці клієнти/ки стали фінансово стійкими на ринку та більш розвиненими в своїй галузі. Сьогодні, в умовах повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію України, цей проєкт, поряд з іншим, спрямований на виховання молоді та формування у неї активного патріотичного бачення ідентичності українського народу, який сьогодні мужньо виборює свою незалежність і право на вільний вибір власного майбутнього».

Розповідь стейкґолдерки викликала неабияку зацікавленість студентства, тож воно жваво обговорювало почуте та ставило запитання. Зокрема, студент Владислав Дебелий поцікавився, яким чином успішні керівники досягали своєї мети? У відповідь Ірина Ігорівна навела приклад Стіва Джобса, а в як літературу, в якій про це цікаво розповідається, порекомендувала ознайомитись з книгою «Стратегії геніїв». Студент Владислав Гузенко запитав про те, що не лишає байдужим кожного, хто тільки планує розпочати свою кар’єру. Він поцікавився, на що сьогодні звертають увагу роботодавці/иці при розгляді питання працевлаштування? Представниця АТ КБ «ПриватБанк» відповіла, що «сьогодні одні з основних якостей, на які звертається увага, – це комунікативність, творчий підхід, креативне мислення, спроможність працювати в команді та націленість на результат».

Захопившись зустріччю, студенти/ки не хотіли відпускати гостю. Тож вирішили зустрічі продовжити і не лише зі стейкхолдерами/ками, а й запросити до них представників/ць, які досягли успіху на економіко-управлінській ниві. Зокрема, члени наукових гуртків виступили з пропозицією запросити на наступну зустріч разом з Іриною Соболєвою представників/ць підприємців/иць – клієнтів/ок АТ КБ «Приватбанк» із різних галузей підприємництва. Їхню пропозицію відразу підтримали директорка ІННІ ім. Ю.М. Потебні Наталя Метеленко, в.о. завідувача кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів Олександр Шапуров і доцентка, заступниця завідувача кафедри Вікторія Оглобліна, адже обговорення нагальних проблемних питань МСП та мікробізнесу Запоріжжя, а також шляхів їхнього вирішення в період воєнного стану й повоєнного відновлення України – дуже актуальні питання. Приємним сюрпризом для учасників наукових гуртків став подарунок від АТ КБ «Приватбанк», який презентувала Ірина Соболєва. Це – книжки, присвячені діяльності та історії успіхів видатних економістів, які неодмінно надихнуть на успіх сьогоднішніх студентів/ок.

 

Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соціальні мережі Запорізького національного університету:

https://beacons.ai/official_znu

 

Схожі новини