Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Як стати студентом факультету менеджменту 2023 року

Як стати студентом факультету менеджменту 2023 року

Як стати студентом факультету менеджменту 2023 року
21.04.2023 10:01 Все Головні новини Факультети Менеджменту Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет факультет менеджменту кафедрипідприємництва менеджменту організацій логістики бізнес-адміністрування менеджменту зовнішньо-економічної діяльності профорієнтаційна робо

Про це дізналися випускники Економіко-правничого фахового коледжу. З ними зустрілися співробітники кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики ЗНУ спільно з колегами з кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту ЗЕД Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

 

Майбутніх абітурієнтів ознайомили з правилами вступу до Запорізького національного університету. Також їм надали докладну інформацію щодо написання мотиваційних листів і презентували освітні програми факультету менеджменту. Під час спілкування викладачі кафедр бізнес-адміністрування і менеджменту ЗЕД та підприємництва, МО і логістики надали відповіді на запитання щодо особливостей вступу на факультет, ґрунтовно висвітлили переваги навчання на освітніх програмах підготовки майбутніх управлінців і підприємців, розповіли про перспективи працевлаштування на прикладі фахової самореалізації випускників.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини