Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Біологічний факультет зацікавив вступників освітніми перспективами

Біологічний факультет зацікавив вступників освітніми перспективами

Біологічний факультет зацікавив вступників освітніми перспективами
27.04.2023 16:29 Все Головні новини Факультети Біологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтація працевлаштування загальноосвітні заклади середньої освіти

Двадцять п’ятого квітня 2023 року на чергову профорієнтаційну онлайн-зустріч з викладачами кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) завітали 46 учнів Запорізької гімназії №107 Запорізької міської ради Запорізької області. Щоб підтримати своїх вихованців, до Zoom-конференції приєдналася також завідувачка навчальної частини цієї гімназії Альона Черьомухіна.

 

Вітальне слово до майбутніх абітурієнтів організатора цієї зустрічі доцентки кафедри Наталі Григорової супроводжувалося демонстрацією мотиваційного відеоролику, присвяченого знайомству з кафедрами біологічного факультету та перспективами подальшого працевлаштування випускників. З особливостями навчання студентів за освітніми програмами «Біологія», «Фізіологія, імунологія і біохімія» та «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» ознайомила доцентка Наталія Новосад. Розповідь про навчальні і виробничі практики, що проходять як у польових умовах на базі біостанції-профілакторію ЗНУ на о. Хортиця, так і в клінічних і ветеринарних лабораторіях, науково-дослідній лабораторії факультету, а також у закладах загальної середньої освіти, була підкріплена яскравими світлинами. Школярі з цікавістю слухали також про можливість навчання за кордоном у межах студентського обміну або стажування.

Заступник декана з навчальної роботи, доцент кафедри Максим Малько звернув увагу на особливостях вступної кампанії 2023 року, особливо акцентуючи на питаннях оформлення та подання документів до приймальної комісії. Доцентка кафедри Раїса Литвиненко детально розповіла про наукову роботу та перспективи розвитку лабораторії клітинної та організменної біотехнології ЗНУ, що працює на біологічному факультеті та є базою для проходження різноманітних практик для студентів освітніх програм «Біологія» і «Фізіологія, імунологія і біохімія».

Аспірантка кафедри Анастасія Пайдаркіна поділилася з ліцеїстами своїми дуже теплими та позитивними спогадами про нещодавнє навчання на біофаці й закликала приєднуватися до кола студентського братерства. Завідувачка цієї кафедри, професорка Оксана Кущ під час свого виступу окреслила майбутнім студентам наукові перспективи, вже пов’язані з навчанням в аспірантурі. Про діяльність кафедри розповів креативний відеоролик. Оксана Кущ нагадала про проведення 29 квітня «Дня відкритих дверей», запросила до участі в цьому заході та закликала вступати до біологічного факультету ЗНУ. Для підтримання постійного зв’язку з випускниками ліцею викладачі кафедри залишили координати, а також висловили щиру вдячність Альоні Черьомухіній і всій адміністрації цього закладу.

«День відкритих дверей» 29 квітня об 11 годині

http://surl.li/gpxuw

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

Схожі новини