Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Волонтери Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій – партнери «Щасливої лапи»

Волонтери Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій – партнери «Щасливої лапи»

Волонтери Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій – партнери «Щасливої лапи»
27.04.2023 10:26 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет Фаховий коледж бізнесу харчові технології екологічне виховання волонтерство

Студенти ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) нещодавно відвідали притулок «Дай лапу, друг». Група 9ХТ-1/22 Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ разом із куратором Яною Прохновською в рамках VII Всеукраїнської акції «Happy Мяу для Мурчика» від БФ «Щаслива лапа», активно співпрацюють із цим притулком.

 

Цього разу вони вкотре передали допомогу для тварин: принесли корм, крупи та консерви, які потребують чотирилапі мешканці притулку. Кошти на цей дарунок колектив коледжу зібрав напередодні. Усі охочі змогли приєднатися до акції, щоб допомогти тваринам. Працівники закладу подякували студентам та їхнім родинам за небайдужість.

Викладачі Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій зазначили, що в освітньому закладі значну увагу приділяють екологічному вихованню молоді. Вони висловили усім, хто взяв участь в акції, слова щирої вдячності та закликали студентство разом робити світ кращим і добрішим.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Схожі новини