Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Біологічний факультет плідно співпрацює з роботодавцями

Біологічний факультет плідно співпрацює з роботодавцями

Біологічний факультет плідно співпрацює з роботодавцями
26.04.2023 14:29 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет біологічний факультет Інституту олійних культур Національної академії аграрних наук Молода наука аспірантура семінар співробітництво стейкголдери

За час Всеуніверситетської конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука» на кафедрі генетики та рослинних ресурсів біологічного факультету організували фаховий науковий семінар. У заході взяли участь як представники ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), так і здобувачі третього рівня вищої освіти Інституту олійних культур Національної академії аграрних наук.

 

Кафедру генетики та рослинних ресурсів на заході представляли доктор наук, професор Віктор Лях, докторка наук, професорка Ірина Полякова  та кандидатка наук, доцентка Олена Бойка. Від Інституту олійних культур Національної академії аграрних наук на семінар завітали заступник директора з наукової роботи, кандидатка наук Катерина Ведмедєва та завідувач відділом селекції, доктор наук Анатолій Сорока.

Під час заходу присутні заслухали виступи аспірантів останнього року навчання освітньо-наукових програм «Біологія» та «Агрономія»: Ксенії Гавриленко, Юлії Губанової, Христини Левицької. Варто зазначити, що кафедра вже багато років співпрацює з Інститутом олійних культур. Це – один з основних роботодавців для її випускників. Відбуваються спільні наукові дослідження та численні практики для студентів вишу як результат підписаних угод про співпрацю. Кафедра також «донор» аспірантів для інституту.

Так, свого часу працівниця Інституту Христина Левицька закінчила бакалаврат і магістратуру кафедри, а Юлія Губанова – магістратуру зі спеціальності «генетика». Під час семінару відбулася не лише презентація результатів майже завершених дисертаційних робіт аспірантів, а й дискусія та їхнє обговорення. Це надало змогу молодим науковцям більш впевнено почуватися на наукових майданчиках різного рівня.

Проведений спільний науковий семінар дозволив партнерам розширити уявлення про тематику наукових робіт, що проводяться на кафедрі та в інституті, та виявити точки дотику для майбутньої співпраці.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

 

Схожі новини