Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історія успіху випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету Діана Скиба

Проєкт «Історія успіху випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету Діана Скиба

Проєкт «Історія успіху випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету Діана Скиба
01.05.2023 10:07 Все Головні новини Факультети Економічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування історії успіхів випускників

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває успішне втілення в життя профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Сьогодні пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з вихованкою економічного факультету, випускницею 2022 року другого (магістерського) рівня спеціальності 051 «Економіка» освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» Діаною Скибою.

 

Розкажіть, будь ласка, про себе?

- У 2018 році я закінчила педагогічний коледж міста Запоріжжя. Після цього, свої наступні 3,5 роки пов’язала саме з ЗНУ. Я вступила одразу на 3 курс, але спочатку це був факультет іноземної філології. Для здобуття повної вищої освіти я обрала іншу спеціальність, а саме 051 «Економіка» освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці». Про свій вибір жодного разу не пошкодувала, хоча було дуже складно переключитись із вивчення мов на галузь економіки. Завдяки чуйним викладачам економічного факультету я поступово поглиблювала свої знання в економіці.

- Як складалися стосунки з викладачами?

- Викладачі ЗНУ – дуже чуйні та завжди готові допомогти. Тому ніяких складнощів у стосунках не було. Коли виникали якісь труднощі чи питання, викладачі чітко консультували і намагалися весь час бути на зв’язку. За це їм щира подяка! Особливо хочеться подякувати Аллі Череп за допомогу, підтримку та чуйність до студентів і багатьом іншим викладачам, звісно.

 - Що для Вас було найважливішим у студентські роки?  

-Найважливішим звичайно було отримання якісних і корисних знань. Адже протягом останніх років навчання відбувалося онлайн. Це потребувало нових методів заохочення студентів до навчання та безпосередній процес засвоєння знань мав бути не гіршим, ніж навчання офлайн.

Чи знадобилися Вам знання, які Ви отримали в університеті?

-Однозначно! Навчання в університеті дало хорошу базу для подальшої побудови професійної кар’єри.

- Щоб Ви порадили студентам, які навчаються за освітньою програмою «Управління персоналом та економіка праці»?

-Обов’язково, максимально дослухайтеся до викладачів, адже вони завжди радять корисні речі та допомагають. Не лінуйтеся виконувати додаткові завдання, це шлях до чогось нового та цікавого. Викладайтеся на 100%, а то і більше, і все вийде!

 

Ірина Дашко,

професорка кафедри управління персоналом і маркетингу, д.е.н., професорка

Фото з архіву Діани Скиби

Для довідки

У Запорізькому національному університеті за ініціативи відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування від 2020 року реалізують творчий проєкт «Історії успіху випускників ЗНУ». Утілюють його в життя факультети, інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ ім. Ю.М. Потебні. Активно долучається до роботи й факультет журналістики, пресслужба вишу. Вони створюють матеріали про успішну професійну кар’єру наших випускників/випускниць. Факультети університету та інженерний інститут допомагають налагодити зв'язок із випускниками/випускницями факультетів різних років. Долучитися до цієї ініціативи можуть усі охочі випускники/випускниці Запорізького національного університету та інженерного інституту ЗНУ (колишня Запорізька державна інженерна академія та Запорізький індустріальний інститут), котрі бажають поділитись із майбутніми молодими фахівцями/фахівчинями таємницями професійного становлення, допомогти їм працевлаштуватись, на власному прикладі продемонструвати, як реалізувати себе в професії, тощо. Для цього треба надіслати матеріали чи контакти відповідної особи на пошту: znu.pressa@gmail.com

Слідкувати за проєктом «Історії успіху випускників ЗНУ» можна за лінком: https://bit.ly/2HixRA8

Сьогодні архів проєкту – це вже більш ніж 300 історій успіхів талановитих випускників/випускниць Запорізького національного університету!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

 

 

Схожі новини