Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У виші працівникам забезпечені належні умови праці

У виші працівникам забезпечені належні умови праці

У виші працівникам забезпечені належні умови праці
01.05.2023 11:57 Все Головні новини Факультети Філологічний Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University ЗНУ Запорізький національний університет відділ охорони праці первинна профспілкова організація філологічний факультет факультет соціальної педагогіки психологія відділ виховної роботи відділ кадрів День охо

У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася перевірка всіх кафедр на  факультетах ЗНУ та в Інженерному навчально-науковому інституту ім. Потебні Ю.М. Також перевіряли Економіко-правничий фаховий коледж, структурні підрозділи та відділи.

 

Представники відділу охорони праці відзначили, що структурні підрозділи виконали відповідну роботу щодо проведення інструктажів з охорони праці та пожежної безпеки, оформлення документації, створення безпечних умов праці на робочих місцях.

Також у виші відбувся щорічний огляд-конкурс до Дня охорони праці. Комісія в складі голови профспілкової організації ЗНУ Бориса Павловського, співробітників відділу охорони праці під головуванням його начальника Миколи Олійника, представника Головного управління пенсійного фонду України визнала, що за результатами перевірки найкраще організована робота з питань охорони праці та пожежної безпеки: серед факультетів – на філологічному та факультеті соціальної педагогіки та психології. Серед підрозділів – у відділі виховної роботи та у відділі кадрів.

Напередодні дня охорони праці під час ректорату керівникам цих факультетів і структурних підрозділів вручили почесні грамоти та привітали з перемогою. Адміністрація вишу наголосила, що організація безпечних і нешкідливих умов праці в ЗНУ вважається одним із першочергових завдань керівників усіх рівнів задля забезпечення прав працівників на безпечні та нешкідливі умови праці. Підкреслимо, що робота тривала відповідно до наказу ректора Миколи Фролова від 16.03.2023 року № 94 «Про проведення перевірок стану організації роботи з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки».

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Соцмережі ЗНУ:
https://beacons.ai/official_znu

 

 

 

Схожі новини